Tygodnik DB2010

Wyjątkowy koncert

 

Jeden z najlepszych polskich zespołów rockowych – Riverside – zagra w Wałbrzychu! Wyjątkowy koncert odbędzie się 26 kwietnia o godz. 19.00 w Starej Kopalni.

riverside

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– To będzie niesamowity koncert z wielu względów – mówi Grzegorz Kruczyński z agencji Aplauz Planet, która organizuje to wydarzenie w Wałbrzychu. – To jest pierwsza trasa koncertowa Riverside po śmierci gitarzysty Piotra „Grudnia” Grudzińskiego. Do tego sala w Starej Kopalni będzie przystrojona kotarami, które nie tylko zapewnią odpowiedni klimat, ale przede wszystkim doskonałe brzmienie.

Kilka tygodni temu zespół wystąpił po raz pierwszy po stracie swojego gitarzysty, a występy w Warszawie obejrzało 4 tysiące osób. Riverside na rozpoczynającą się 20 kwietnia trasę przygotowali także niespodziankę dla swoich fanów.

Ra- z na 10 lat pojawiają się w naszej dyskografii trudno dostępne wydawnictwa koncertowe. Miło nam poinformować, że kolejne takie Wydawnictwo – „Lost ‚n’ Found – Live in Tilburg” – to zapis występu w holenderskim klubie 013 w Tilburgu, który miał miejsce jesienią 2015 roku. Dwupłytowe wydawnictwo CD, z szatą graficzną autorstwa Travisa Smitha, będzie można nabyć jedynie podczas tegorocznych koncertów Riverside w ramach „Towards The Blue Horizon Tour”.

„Towards the Blue Horizon Tour” – pierwsza po dłuższej przerwie trasa Riverside, wystartuje już 20 kwietnia 2017 r. w Olsztynie i obejmie 9 koncertów w Polsce i 19 w Europie.

– Wszystkie koncerty roku 2017 zagramy z naszym przyjacielem Maciejem Mellerem. Gitarzystą, dzięki któremu nasza muzyka zabrzmi tak, jak powinna, nie tylko dlatego, że jest bardzo dobrym muzykiem, ale przede wszystkim dlatego, że ma w sobie skromność i pokorę, która na scenie zawsze była dla nas niezwykle ważna – wyjaśniają członkowie zespołu.

Bilety na koncert w Wałbrzychu są do kupienia w systemie TICKETPRO i w salonach Empik, Media Markt, Saturn w cenie 65 zł. Bilety kolekcjonerskie można nabyć w Pasażu Tesco – Biuro Podróży Jolka w Szczawnie Zdroju, w kiosku z prasą na Piaskowej Górze w Wałbrzychu oraz w Biurze Podróży Jolka przy ul. Moniuszki 17 w Wałbrzychu.

(RED)

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej