Tygodnik DB2010

Park Aktywności już czynny!

 

Gwarancją udanej zabawy jest moc atrakcji na wysokim poziomie, które każdy może znaleźć w Parku Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie – Zdroju.

 Park Aktywnosci 2016

 

 

 

 

 

 

 

 

Na spragnionych wrażeń czeka taka ilość i różnorodność atrakcji, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. I to zarówno jeśli chodzi o najmłodszych, jak i dorosłych, amatorów oraz wytrawnych wyczynowców. Jest w czym wybierać, bo do dyspozycji odwiedzających Park Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie – Zdroju są: tor saneczkowy, zjazdy na pontonie, karuzela rotondo, hulajnoga i deskorolka górska. W parku linowym do wyboru czekają trasy zróżnicowane pod względem poziomu trudności: „Maluch”, „Junior”, „Standard”, „Extremum”, „Tyrolka” oraz wieża wspinaczkowa.

Niewątpliwą atrakcję Park Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie – Zdroju stanowią bardzo konkurencyjne ceny, praktycznie na każdą kieszeń.

– Warto przybyć do naszego centrum aktywności i zabawy dla całej rodziny, już dziś serdecznie zachęcamy do zaplanowania wizyty w Jedlinie-Zdroju – zachęca Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju.

Uwaga! W dniach 14.04.2017 r. i 15.04.2017 r. Park Aktywności Czarodziejska Góra w Jedlinie – Zdroju będzie nieczynny.

– Zapraszamy serdecznie w niedzielę – 16.04.2017 r. od godz. 13:00 oraz w poniedziałek – 17.04.2017 r. od godz. 10:00 – podkreślają pracownicy parku.

tunel na torze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedlina – Zdrój to także doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku w różnych odmianach aktywności. Na amatorów biegów, nordic walking, jazdy rowerem czy turystyki górskiej czeka wiele tras i szlaków, biegnących malowniczymi okolicami ( m.in. trasa Active, Biegowa Trasa Radia Wrocław, szlaki turystyczne na Borową, zamek Nowy Dwór). W kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ul. Kłodzkiej są boiska do gry w bule, nowoczesny skate park, boisko piłkarskie oraz plac zabaw dla najmłodszych.

– Jedlina – Zdrój to idealne miejsce do rodzinnego i bezpiecznego wypoczynku – podkreśla burmistrz Leszek Orpel.

(LSZ)

zjazd pontonem jedlina

wieza wspinaczkowa jedlina

 

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej