Tygodnik DB2010

Nowy inspektor

Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura 10.04.2017 r. powołał Renatę Kościk na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wałbrzychu.

 

Nowa inspektor rozpocznie pracę w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu 14 kwietnia. Renata Kościk jest mieszkanką Wałbrzycha, ukończyła Politechnikę Wrocławską na kierunku budownictwo oraz studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości. Posiada szereg dodatkowych certyfikatów, uprawnień i kwalifikacji. Dotychczas pracowała na stanowisku zastępcy Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla miasta Wałbrzycha.

– Pani Renata Kościk, oprócz niezbędnego wykształcenia i kwalifikacji, posiada duże doświadczenie zawodowe, niezbędne do pełnienia tak odpowiedzialnej funkcji, jaką jest stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Ze wszystkich zgłoszonych kandydatur na to stanowisko pani Ranata Kościk najlepiej wpisuje się w moje oczekiwania. Życzę pani Renacie satysfakcji i owocnej pracy na rzecz mieszkańców naszego powiatu – mówi starosta Jacek Cichura.

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w WałbrzychuRenata Koscik Jacek Cichura

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Renata Kościk odebrała z rąk starosty Jacka Cichury akt powołania na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Wałbrzychu.

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej