Tygodnik DB2010

Projektują skatepark

 

Gmina Głuszyca przygotowuje wniosek projektowy na budowę skateparku z lokalizacją w samym centrum miasta – w Parku Jordanowskim.

 

– Do konsultacji projektu zaprosiliśmy młodych mieszkańców Głuszycy, których pasją jest jazda na deskorolce. Zależy nam, aby przedstawiciele głuszyckiej młodzieży wyrazili swoje potrzeby i oczekiwania związane z planowaną inwestycją, która służyć ma przecież młodzieży. To młodzi ludzie jeżdżący na deskach najlepiej wiedzą, jak to miejsce powinno być zaprojektowane, dlatego głos młodzieży będzie brany pod uwagę w przy ustalaniu szczegółów projektu – mówi burmistrz Głuszycy Roman Głód.

W czasie spotkania, zorganizowanego 4 kwietnia w CK-MBP z burmistrzem i z projektantem głuszyckiego skateparku – Bońkiem Falickim, młodzież wyraziła swoje oczekiwania odnośnie planowanej i długo przez nich oczekiwanej inwestycji. Wspólnie ustalono listę elementów, które będą uwzględnione w projekcie. Prace koncepcyjne, do których zaangażowani zostali młodzi głuszyczanie, przebiegać będą bardzo sprawnie, gdyż wniosek projektowy zostanie złożony przez Gminę Głuszyca do 4 maja br.

(SJ)

 skatepark gluszyca

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W projektowaniu głuszyckiego skateparku czynny udział biorą młodzi mieszkańcy.

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej