Tygodnik DB2010

Przedszkole Bajkolandia – zadbaj przyszłość swojego dziecka

Dobre przedszkole jest tak ważne dla przyszłości dziecka, jak dobre studia. To ono wprowadza naszą pociechę w nowy, nieznany świat. – Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej placówki, która przygotuje dziecko na nowe wyzwania – mówią właściciele nowego przedszkola Bajkolandia z ul. Wrocławskiej 169 w Wałbrzychu.

 

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

– Wiadomo, że rodzice są najważniejszymi osobami w życiu każdego dziecka, dlatego w naszym przedszkolu stawiamy na współpracę grona pedagogicznego i rodziców – podkreślają właściciele przedszkola Bajkolandia, które swoje podwoje otworzy we wrześniu 2014 roku.

Wielkimi atutami Bajkolandii są: bliskość Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i godziny pracy.

– Gwarantujemy opiekę nad dziećmi od godziny 5:30 do godziny 17:00. W naszej placówce przez 5 godzin dziennie dziecko przebywa za darmo, a każda dodatkowa godzina to koszt tylko 1 zł. Łatwo więc policzyć, że pozostawienie dziecka w Bajkolandii na 9 godzin dziennie kosztuje miesięcznie zaledwie 80 zł! – wyliczają właściciele przedszkola z ul. Wrocławskiej 169 w Wałbrzychu.

Kolejnymi zaletami przedszkola Bajkolandia są: codzienna nauka dwóch języków obcych, czyli angielskiego i hiszpańskiego oraz bogaty wybór zajęć dodatkowych.

– Stawiamy na wszechstronny rozwój dziecka, dlatego dodatkowe zajęcia wybieramy wspólnie z rodzicami, dopasowując je do zainteresowań i predyspozycji dzieci. A w naszej ofercie są między innymi: rytmika, tańce, zajęcia na pływalni, zajęcia korekcyjne, logopedyczne itd. Co ważne dla wielu rodziców, oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 lat. Zapraszamy do naszej siedzimy przy ul. Wrocławskiej 169 w Wałbrzychu. A więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 690 499 433. – zachęcają właściciele przedszkola Bajkolandia.

(TP)

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej