Tygodnik DB2010

Misiówka – jesteś u siebie

Jeśli chcesz uciec od miejskiego zgiełku, spędzić czas w ulubiony dla siebie sposób – Misiówka jest strzałem w dziesiątkę.

misowka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pensjonat „Misiówka” powstał w 2014 roku, a wizja właścicieli była prosta – stworzyć miejsce, w którym każdy poczuje się jak u siebie. Gdzie bez zbędnego formalizmu, w przyjaznym i swobodnym otoczeniu spędzisz czas w bliskości natury, z dala od wszystkiego. Dosłownie!

Teren, na którym stoi Misówka, usytuowany jest w Borównie, pod samym lasem. Żadnych zabudowań, ruchu drogowego, czy hałasu. Jedynie przestrzeń, czyste powietrze i wspaniały widok na wałbrzyskie góry. Sam pensjonat jest przestronny i doskonale wyposażony. Na parterze skorzystasz ze świetnie urządzonej kuchni z lodówką, zmywarką, gazową kuchenką i zastawą stołową. Z kuchnią sąsiaduje duża jadalnia z kominkiem, z której można wyjść na zadaszony taras, a tam biesiadować do woli, niezależnie od aury za oknem. Na piętrze znajdują się podwójne sypialnie – każda z telewizorem, WiFi i osobną łazienką, mieszczące łącznie 10 łóżek. Budynek jest nowy, a jego wyposażenie wywiera na przybyłych spore wrażenie.

– To bardzo ważne, aby poza atrakcjami naturalnymi, goście rezydowali w komfortowych warunkach. Jeżdżąc po Polsce, wiele razy trafialiśmy do obiektów, w których odpoczywało się jedynie na zewnątrz, chcieliśmy tego uniknąć – kwitują z uśmiechem właściciele.

Misiówka jest doskonale przygotowana na przyjęcie grup o różnych wymaganiach. Rodzina z dziećmi lub paczka imprezujących znajomych, miłośnicy spacerów lub wędkarze, sportowi zapaleńcy, czy miłośnicy biesiady przy ognisku – wszyscy znajdą tu coś dla siebie!

Jest fińska sauna i balia z gorącą wodą, jest imprezowy domek z doskonałym nagłośnieniem i pływającą po zarybionym stawie biesiadną tratwą. Natomiast dla dzieci plac zabaw oraz mieszkające w stajence kucyk i osiołek, a wypożyczalnia rowerów i quadów czeka na fanów aktywniejszego wypoczynku.

– Zwierzęta są naszą wielką pasją, więc do Misiówki śmiało można zabrać swojego pupila. Poza wielce utytułowanymi hodowlami owczarka niemieckiego i jack parson russell terrier, posiadamy też hotel dla psów, z indywidualnymi kojcami i wybiegiem dla milusińskich – mówią właściciele i dodają: – Największą nagrodą są dla nas zawsze powracający goście, ich szczery uśmiech i wyrazy zadowolenia sprawiają że chcemy tworzyć to wspaniałe miejsce.

 

MISIÓWKA – Jesteś u siebie.

Borówno 12A, 58-379 Czarny Bór k/Kamiennej Góry

Tel. +48 796 156 276, +48 601 172 172,

rezerwacje@misiowka.com

http://www.misiowka.com/

misiowka 1m

Tags:

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej