Tygodnik DB2010

Powiatowe Święto Kobiet

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego wraz z Zespołem Pałacowo – Hotelowym Jedlinka zaprosił wszystkie panie na koncert z okazji Dnia Kobiet pt. „Baby, ach te Baby!”

 

Koncert zorganizowano w sali balowej Pałacu Jedlinka w Jedlinie Zdroju, którą publiczność wypełniła do ostatniego miejsca. Goście bawili się przy utworach pochodzących z różnych okresów muzycznych: od „ Seksapilu” po „ Bałkanicę”, która postawiła wszystkich na równe nogi. Oprawę muzyczną i artystyczną wieczoru zapewnili Robert Delegiewicz i zespół Reaktywacja Band. Nie zabrakło też ogromnej dawki dobrego humoru, a Pana Roberta wspierała dzielnie córka Zuzia, która zadbała o część taneczną koncertu.

Członkowie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, składając paniom życzenia, podkreślali ogromną rolę kobiet w społeczeństwie, kwitując ją stwierdzeniem: „czym bez kobiet byłby świat”. Po koncercie każda z pań otrzymała pięknego tulipana, a następnie starostowie zaprosili wszystkich gości do wzniesienia wspólnie toastu i rozmów towarzyskich.

– Jest mi niezmiernie miło, że mogliśmy tym koncertem podziękować wszystkim paniom w dniu ich święta, bo my mężczyźni dobrze wiemy, że kobiety były, są i będą najważniejsze na świecie – podsumował starosta Jacek Cichura.

(GŁ)

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

powiatowe swieto kobiet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego zaprosił panie na koncert „Baby, ach te Baby!”

Tags: , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej