Tygodnik DB2010

Rock Fest w Wałbrzychu

11.03.2017 r. od godz. 14.30 w Hali Widowiskowo – Sportowej Aqua Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu odbędzie się 5 edycja imprezy pod nazwą Wałbrzych Rock Fest. W tym roku – w imprezie organizowanej po raz pierwszy w Wałbrzychu – wystąpią: Lady Pank, Waglewski Fisz Emade, Luxtorpeda, Acid Drinkers, Agressiva 69 zagra utwory zespołu Republika. Imprezę prowadzi Piotr Stelmach z radiowej Trójki.

 

– Rock Fest, czyli impreza, która miała swój początek w Świebodzicach, weszła już na stałe do kalendarza imprez na Dolnym Śląsku i staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką na muzycznej mapie Polski. Piąta, urodzinowa edycja odbędzie się w Wałbrzychu w obiekcie, który zapewni nam doskonałą akustykę! Zapraszamy do Hali Aqua Zdrój przy ul.Ratuszowej 6. Z roku na rok rozwija się forma festiwalu i lista gwiazd występujących na naszej scenie. Impreza ma zaledwie czteroletnią tradycję, ale już ściąga fanów muzyki z całego kraju. Co roku występują zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności – mówi Grzegorz Kruczyński z agencji Aplauz Planet, która organizuje festiwal.

Godziny rozpoczęcia poszczególnych koncertów zostaną podane na kilka dni przed imprezą na aplauzplanet.pl oraz na facebook.com/WalbrzychRockFest.

Bilety miejsca stojące – 75 zł, miejsca siedzące nienumerowane 80 zł są do nabycia: Wałbrzych – Pasaż Tesco Biuro Podróży Jolka, Wałbrzych – Kiosk z prasą Piaskowa Góra, Wałbrzych – Biuro Podróży Jolka ul. Moniuszki 17, Wałbrzych – Aqua Zdrój w recepcji hotelu oraz z systemu Ticketpro, sieci salonów Empik, Media Markt i Saturn.

(RED)

rock fest plakat 2017 internet

Tags: , , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej