Tygodnik DB2010

Pomóżmy Inez wrócić do zdrowia

Choć wiele już w swoim krótkim życiu przeszła, jest pogodna, uśmiechnięta i z nadzieją patrzy w przyszłość. Dzięki finansowemu wsparciu 1 procentem podatku, osiemnastoletnia Inez Pochmara przechodzi intensywną rehabilitację, która młodej mieszkance Boguszowa Gorc daje nadzieję na normalne życie.

 

Spokojne życie Inez i jej rodziny zakłócił w 2011 roku wypadek komunikacyjny, do którego doszło w Czechach. Dziewczyna cudem uniknęła śmierci, którą mogły spowodować liczne, wielonarządowe obrażenia. Niestety, obrażenia mózgowo-czaszkowe wywołały prawostronny paraliż. Przez 4 lata Inez Pochmara przeszła szereg operacji, w tym rekonstrukcji czaszki. Nadal potrzebuje ciągłej rehabilitacji oraz kilku operacji plastycznych.

– Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy do tej pory przekazali 1 procent podatku na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” na moje leczenie i rehabilitację. Dzięki systematycznym zabiegom mam szansę powrócić do sprawności, dlatego zwracam się z prośbą do Czytelników Tygodnika DB 2010 o przekazanie 1% podatku poprzez wpisanie w formularzu PIT numeru KRS 0000037904, w rubryce „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE – CEL SZCZEGÓŁOWY 1%”wpisanie: 25859 Pochmara Inez. Z góry dziękuję wszystkim za ten piękny gest – dodaje 18-letnia Inez.

(RED)

inez 1m

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej