Tygodnik DB2010

Maxer – dbamy o ludzi i środowisko

 

Przed nami gorączka świątecznych przygotowań. W tym czasie warto zadbać nie tylko o porządek w domu, ale także w jego otoczeniu. – Nie pozwólmy, by przepełnione szambo zepsuło nam świąteczną atmosferę – podkreślają właściciele firmy Maxer, która w regionie wałbrzyskim świadczy usługi asenizacyjne od 1988 roku.

maxer-woz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Jesteśmy firmą rodzinną, a co za tym idzie cenimy sobie tradycję i troskę o otaczające nas osoby i środowisko. Działamy szybko i rzeczowo, dzięki czemu grono naszych stałych klientów cięgle się powiększa. Ważne jest dla nas Twoje dobro, komfort i bezpieczeństwo Twojej rodziny. Obsługujemy z tą samą dbałością gospodarstwa domowe, instytucje publiczne oraz duże przedsiębiorstwa. Usługi asenizacyjne, które świadczymy, są zgodne z ustawami o ochronie środowiska oraz dyrektywami Unii Europejskiej. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje oraz zezwolenia prawne. Nasze doświadczenie w branży asenizacyjnej, gwarantuje doświadczoną kadrę, nowoczesny sprzęt, a także ratunek w kryzysowych sytuacjach. Niezmiennie od wielu lat współpracujemy m.in. z: Polskimi Kolejami Państwowymi, Wodociągami Wałbrzych, Wodociągami Nowa Ruda, stacjami paliw, lokalnymi zakładami przemysłowymi oraz osobami prywatnymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży asenizacyjnej, nowoczesnemu parkowi maszyn oraz wykwalifikowanej kadrze naszych pracowników gwarantujemy szybką i niezawodną realizację wszystkich powierzonych nam zadań. Zdobyte zaufanie dużej grupy klientów indywidualnych, firm i instytucji samorządowych to najlepsza wizytówka naszej firmy – podkreślają właściciele firmy Maxer.

Oferta firmy Maxer to nie tylko wywóz nieczystości płynnych z szamb i wszelkiego rodzaju zbiorników bezodpływowych (nowoczesne pompy do pracy ciągłej – do 50 m, beczki do wywozu szamba o pojemnościach od 8 m3 do 10 m3, a ścieki składowane są w kilku oczyszczalniach). To także czyszczenie i dezynfekcja wszelkiego rodzaju osadników, separatorów tłuszczu i skrobli (znajdujących się w restauracjach, barach, stołówkach) oraz zbiorników, basenów ppoż itp., a także wywóz osadów oraz ich składowanie lub utylizacja.

– Posiadamy pozwolenia na transport szerokiego wachlarza odpadów oraz działamy zgodnie z ustawą o odpadach. Poza tym oferujemy inne usługi, jak np. wypompowanie wody ze zbiorników stałych (min. baseny, oczka wodne, piwnice), dowóz wody do maszyn i obsługę firm budowlanych, czy serwis oczyszczalni przydomowych i biologicznych. Ponadto prowadzimy pełne doradztwo z zakresu BHP, audyt energetyczny (po termomodernizacji, sprzedaży nieruchomości, odbiorze budowlanym), coaching biznesowy, mediacje gospodarcze, a także doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii czy projektowania rozwiązań kogeneracji. Działamy na terenie gmin: Wałbrzych, Świebodzice, Walim, Głuszyca, Jedlina Zdrój, Mieroszów, Czarny Bór, Boguszów Gorce, Stare Bogaczowice, Szczawno Zdrój, Świdnica, Nowa Ruda, Radków. Dodatkowych informacji udzielamy w siedzibie naszej firmy przy ul. Wiejskiej 14 w Grzmiącej koło Głuszycy oraz telefonicznie pod numerem 601 71 77 77 i za pośrednictwem poczty elektronicznej maxer@maxer.pl – dodają właściciele firmy Maxer.

(TP)

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej