Tygodnik DB2010

Kolędałka z Bogaczowic

Gmina Stare Bogaczowice może pochwalić się niezwykłym projektem muzycznym! Dostępna jest już płyta „Kolędałka”, na której można usłyszeć mieszkańców gminy oraz dzieci z Zespołu Szkół w Starych Bogaczowicach śpiewających w towarzystwie takich gwiazd.

koledalka1

 

 

 

 

 

 

 

Do udziału w tym wyjątkowym projekcie włączyły się takie gwiazdy, jak między innymi: Zbigniew Wodecki, Dariusz Malejonek, Lidia Pospieszalska, Jan Trebunia-Tutka, Mirosław Kowalik i wielu innych znanych artystów. Powstaje także teledysk do jednej z piosenek, która znajduje się na tej wyjątkowej płycie. Zwieńczeniem projektu będzie koncert charytatywny z udziałem artystów, którzy brali udział w nagraniu płyty.

– Koncert odbędzie się 29.12.2016 roku o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Starych Bogaczowicach. Aby zdobyć płytę oraz bilety na koncert, wystarczy nabyć cegiełkę na rzecz Hospicjum w Wałbrzychu. Szczegóły w Urzędzie Gminy Stare Bogaczowice pod numerem telefonu: (74) 845 22 20 oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych Bogaczowicach pod numerem tel. (74) 844 35 03.

(IL)

Tags: , , , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej