Tygodnik DB2010

Nowe obiekty tętnią życiem

 

Zakończył się kolejny etap prac modernizacyjnych na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. W ostatnim czasie do użytku oddane zostały trzy nowe obiekty.

 

Mimo jesieni, Kompleks Rekreacyjno-Sportowy przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju kwitnie! Po oddanej ostatnio do użytku profesjonalnej bieżni lekkoatletycznej, która powstała wzdłuż trybuny przy płycie głównej boiska piłkarskiego, przyszła pora na kolejną atrakcję. Niedawno został oddany do użytku – oczekiwany przez wielu miłośników sportów trochę bardziej ekstremalnych – nowoczesny skatepark! Pięknie położony obiekt już przyciąga wielbicieli mocnych wrażeń, lubiących zmagania zadziwiające zręcznością i zdające się przeczyć prawom fizyki. Gdy tylko pozwalają na to warunki atmosferyczne, miłośnicy ekwilibrystyki na rolkach, deskorolkach, hulajnogach i rowerach bmx przybywają do Jedliny- Zdroju, by sprawdzić możliwości oferujące przez jedliński skatepark. Chwilami na torze swoimi umiejętnościami popisuje się kilkanaście osób na raz!

– Apeluję do wszystkich korzystających z naszego skateparku o zachowanie ostrożności i używanie kasków ochraniających głowę – apeluje Leszek Orpel, burmistrz Jedliny – Zdroju.

Tymczasem w ubiegłym tygodniu został oddany do użytku trzeci nowy obiekt, będący niezbędnym uzupełnieniem istniejącej infrastruktury sportowej Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Odtąd miłośnicy aktywności mają już do dyspozycji nowocześnie wyposażone zaplecze socjalne z szatnią i prysznicami. Obiekt zlokalizowany został w bezpośrednim sąsiedztwie pełnowymiarowego boiska piłkarskiego i „Orlika”.

– Jedliński kompleks sportowy spełnia tym samym wszystkie standardy, wymagane w tego typu obiektach – podkreśla burmistrz Leszek Orpel.

(RED)

 nowe-zaplecze-socjalne-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uroczystego otwarcia zaplecza socjalnego dokonał burmistrz Leszek Orpel.

skatepark-1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skatepark w Jedlinie – Zdroju jest oblegany przez wielbicieli mocnych wrażeń.

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej