Tygodnik DB2010

Nagroda za wskazanie złodziei

 

Ze strzelnicy biathlonowej przy stadionie w Czarnym Borze nieznani sprawcy skradli dwie tarcze strzeleckie. Za pomoc w znalezieniu sprawców czeka nagroda.

biathlon-letni

 

 

 

 

 

 

 

Były to nowe tarcze, które UKN Melafir Czarny Bór zainstalował na strzelnicy biathlonowej tuż przed Mistrzostwami Polski w Biathlonie Letnim, które odbyły się w lipcu. Działacze klubowi nie kryją oburzenia zaistniałą sytuacją.

– Do kradzieży doszło prawdopodobnie w nocy ze środy na czwartek. Apelujemy do osób, które mają wiedzę na temat tej kradzieży o kontakt. Dla osoby, która wskaże, kto ukradł tarcze lub powie gdzie one się znajdują, klub ufundował nagrodę w wysokości 1000 zł – mówią działacze Melafiru.

Zdaniem klubowych działaczy, tarcze zostały skradzione z rozmysłem i na pewno nie trafią do skupu złomu. Ktoś wyciął tarcze wraz z linkami, by ewentualnie zainstalować je dla własnych potrzeb lub na jakiejś strzelnicy. Sprawa została zgłoszona policji. Każdy, kto ma jakąś wiedzę na temat skradzionych tarcz proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Boguszowie-Gorcach lub klubowymi działaczami pod numerem 502 434 898.

(RED)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej