Tygodnik DB2010

Gekon Expert – nowe centrum zoologiczno – wędkarskie

Miłośnicy zwierząt i wędkarze znajdą tam wszystko, co jest niezbędne do realizacji ich pasji. A ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę np. z akwarystyką, czy wędkarstwem, mogą liczyć na fachowe doradztwo. Nowe Centrum Zoologiczno – Wędkarskie Gekon Expert otworzyło swoje podwoje przy ul. Chrobrego 55 w Wałbrzychu.

gekon-expert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Z miłości do zwierząt. Z pasji od najmłodszych lat. Z chęci ciągłego rozwoju. Tak powstała nasza firma, składająca się z salonu zoologicznego, akwarystyczno – terrarystycznego i wędkarskiego – mówią właściciele nowego centrum zoologiczno – wędkarskiego przy ul. Chrobrego 55 w Wałbrzychu. – Przez pierwszy rok funkcjonowaliśmy w szeroko pojętym znaczeniu sklepu zoologicznego, co oznacza, że sprzedawaliśmy karmy dla psów i kotów, a także zwierzęta, takie jak gryzonie i ptaki. Mimo, iż sklep nie był duży, robiliśmy wszystko abyście byli zadowoleni z całej gamy usług, a z czasem Wasze grono poszerzyło się. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rozbudowaliśmy ofertę. Zainteresowani tematyką akwarystyki, terrarystyki i wędkarstwa postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność. Chcąc wyeksponować nasze hobby i zarażać Was swoją pasją połączyliśmy siły i tym samym stworzyliśmy trzy powiązane, ale mimo wszystko inne działy tematyczne. Tak powstały: Gekon zoo, Gekon aquariums i Gekon fishing. A teraz zapraszamy naszych Klientów do nowego Centrum Zoologiczno – Wędkarskiego Gekon Expert, które powstało w Wałbrzychu przy ul. Chrobrego 55.

Nowy salon znajduje się blisko Centrum Wałbrzycha – na terenie zajmowanym przez liczne hurtownie i sklepy przy ul. Chrobrego. Łatwo tam trafić: jadąc autobusem od placu Grunwaldzkiego wystarczy wysiąść na pierwszym przystanku w kierunku Piaskowej Góry, a samochodem – po minięciu ośrodka medycyny pracy – wystarczy wjechać na teren hurtowni i sklepów, poprzedzających nieczynną stację paliw Shell. Na miejscu – w obszernym i nowocześnie urządzonym wnętrzu czeka na Klientów prawdziwy raj.

– Zapraszamy codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 20.00, a w niedziele w godzinach 10.00 – 19.00. W naszej ofercie są między innymi: akwaria i terraria na zamówienie, wszystko dla psów, kotów, gryzoni i ptaków oraz pełna gama artykułów dla wędkarzy. Oferujemy dowóz do domu klienta, a także projektowanie, aranżowanie i kompleksową obsługę akwariów i terrariów, także dla firm. Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego nowego salonu przy ul. Chrobrego 55 oraz do kontaktu za pośrednictwem telefonu: 515 949 515, poczty elektronicznej: kontakt@gekon.sklep.pl oraz profilu na Facebooku: fb.com/gekonefpert – zachęcają właściciele Centrum Zoologiczno – Wędkarskiego Gekon Ekspert.

gekon-1m

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej