Tygodnik DB2010

Neo-Nówka w Aqua Zdroju

Zapraszamy 30 października 2016 r. na godz. 20.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua Zdrój w Wałbrzychu na jubileuszowy występ kabaretu Neo-Nówka!

neonowka-baner-w-pikselach

 

 

 

 

 

 

Kabaret Neo-Nówka przez 15 lat stworzył kilka programów scenicznych, kilka telewizyjnych, zdobył niezliczoną ilość nagród na wszystkich festiwalach. Kabaret zawsze stara się prowokować, ale przede wszystkim zmuszać do myślenia. Widz wybierający się na nowy program może spodziewać się dużej dawki humoru przez prawie dwie godziny. Nowy program jest najbardziej rozbudowanym przedsięwzięciem logistycznym w historii kabaretu Neo-Nówka, w którym zobaczymy specjalnie na tą okazję przygotowaną scenografię i oprawę muzyczną, przegotowaną przez zespół Żarówki.

– W programie zostaną zaprezentowane największe hity wrocławskiego kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu „Niebo”, który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej pani Wandzi Nierusz (z domu Zostaw), potrafiącej wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji. Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć. Czas trwania programu to około 100 minut – wyjaśniają organizatorzy.

Bilety dostępne w sprzedaży w Recepcji Hotelu AQUA ZDRÓJ oraz online na www.biletynakabarety.pl. Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmowane są pod numerem telefonu: (41) 361 80 47. Więcej informacji na stronie: www.neonowka.pl.

(RED)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej