Tygodnik DB2010

Atrakcyjne i bezpieczne mieszkania

W Wałbrzychu zostało oddanych do użytku 13 nowoczesnych mieszkań o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia.

 

Niedawno zakończony został kompleksowy remont kamienicy przy ulicy Niepodległości 86 w Wałbrzychu. Budynek z zewnątrz zdobi ładna elewacja, kolorystycznie współgrająca z nowiuteńkim dachem i eleganckimi oknami.

Mieszkania mają gładkie ściany, które zostały pomalowane pastelowymi farbami wysokiej jakości. Są na nich zamontowane ładne włączniki oświetlenia oraz liczne gniazdka elektryczne. Na podłogach zostały zamontowane eleganckie panele, a w mieszkaniach dwupoziomowych na górną kondygnację wiodą gustowne i bezpieczne w użytkowaniu schody.

Doskonałe wrażenie na lokatorach robią łazienki, których ściany pokrywa elegancka glazura. Są one wyposażone w kabinę prysznicową, muszlę wc, stylową umywalkę oraz lustro.

Każde z mieszkań zostało wyposażone w kuchnię w zabudowie stałej. Do dyspozycji lokatorów są tam nowoczesne urządzenia AGD: lodówka, zmywarka, piekarnik oraz płyta gazowa.

Mieszkania mają różną powierzchnię: od 19.90 do 60 metrów kwadratowych i są wyposażone w komfortowe ogrzewanie gazowe, które pozwala w okresie grzewczym na bezproblemowe wyjazdy np. na święta czy ferie, bez obaw o szkody wyrządzone przez mróz. Co niezwykle ważne dla bezpieczeństwa rozliczeń, każde mieszkanie posiada własne liczniki.

Ponadto na terenie posesji znajdują się cztery garaże, a jej teren jest nie tylko ogrodzony, ale także monitorowany, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Mieszkania przeznaczone są na najem okazjonalny. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 607 799 600.

(TP)

salon kuchnia lazienka budynek-garaze

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej