Tygodnik DB2010

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych

Konferencja, zorganizowana przez Fundację Rozwoju oraz Fundację Polski Kongres Gospodarczy, odbyła się w pięknej sali Teatru Zdrojowego w Szczawnie-Zdroju i była doskonałą okazją do zapoznania wszystkich obecnych uczestników z innowacyjnymi praktykami, jakie mogą realizować samorządy na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego lokalnych wspólnot.

 

Jej głównym celem było zbudowanie owocnych relacji między przedstawicielami samorządów a przedsiębiorcami dostarczającymi technologie i usługi, co pozwoli na bardziej dynamiczny i efektywny rozwój polskich regionów. Wśród gości honorowych byli obecni między innymi członkowie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Tomasz Pilawka, burmistrz Szczawna Zdroju Marek Fedoruk, Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w Wałbrzych Piotr Zimnicki. Byli obecni również Radni Powiatu Wałbrzyskiego oraz liczni goście z Warszawy.

– Z tego miejsca dziękujemy bardzo organizatorom, wszystkim prelegentom, którzy brali udział w konferencji jak również burmistrzowi Szczawna Zdrój Markowi Fedorukowi za pomoc w organizacji konferencji – mówią członkowie Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.

(MB)

 forum rozwiju inwestycji samorzadowych

 

 

 

 

 

 

 

 

Forum Rozwoju Inwestycji Samorządowych odbyło się w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej