Tygodnik DB2010

Frydlandzki prezent

Delegacja frydlandzkiego miasta partnerskiego odwiedziła Gminę Mieroszów i przekazała prezent dla Hostelu Mieroszów. Była to także krótka robocza wizyta.

 Niederlausitz w Mieroszowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Chciałbym, aby idea współpracy pomiędzy miastami Frydlandzkimi trwała, wzmacniała się i udowadniała, że wspólna Europa może pomagać sobie, żyć w przyjaźni i pokoju – powiedział burmistrz Friedlandu (Niederlausitz) Thomas Hähle, przekazując w darze sto pięćdziesiąt kompletów pościeli dla Hostelu „Mieroszów”.

–Jestem bardzo wdzięczny burmistrzowi Hähle oraz dyrekcji Hotelu A-Rosa Scharmützelsee za prezent, za pamięć o naszej przyjaźni, dziękuję też za zapewnienie o dalszej współpracy i pomocy w wielu dziedzinach. Z chęcią i wdzięcznością skorzystamy z doświadczania w rozwoju turystyki, zarządzaniu i planowaniu. Idea współpracy między miastami frydlandzkimi nabiera nowej jakości i nowego wymiaru. Wkrótce zobaczymy się ponownie w Mieroszowie, bo w roku 2017 to nasza gmina będzie organizatorem XXII Spotkania Miast Frydlandzkich – dodał burmistrz Marcin Raczyński, przekazując burmistrzowi Hähle pamiątkowy ryngraf z herbem gminy.

(UM)

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej