Tygodnik DB2010

Nagrodzą kreatywnych

Chcąc nagrodzić najzdolniejszych i najbardziej kreatywnych mieszkańców, Gmina Stare Bogaczowice zorganizowała 3 konkursy.

stare bogaczowice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pierwszy z nich to konkurs plastyczny „Moje rodzinne wakacje”, który skierowany jest do całych rodzin. Konkurs organizuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach. Prace można wykonać dowolną techniką plastyczną na arkuszu w rozmiarze A3, a złożyć należy je do 24 sierpnia do godziny 15.30 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Starych Bogaczowicach. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Kolejny konkurs dedykowany jest pasjonatom fotografii. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 10 fotografii pojedynczych lub ułożonych w 1 zestaw. Prace należy przesyłać na płycie CD lub DVD na adres Urzędu Gminy Stare Bogaczowice do 30 września 2016 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 października. Główną nagrodą jest 1000 zł, za drugie miejsce 600 zł, a za trzecie 300 zł.

Trzeci konkurs organizowany jest w ramach tegorocznych dożynek. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy Gminy Stare Bogaczowice, którzy planują upiększyć swoje posesje słomianymi ozdobami. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Chęć udziału w projekcie należy zgłaszać do 26 sierpnia, osobiście lub telefonicznie, w Gminnej Bibliotece Publicznej (74 845-22-98) lub Gminnym Centrum Edukacyjno-Społecznym (74 844 35 03).

(IL)

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej