Tygodnik DB2010

Szugar Bejb Cafe – pyszne miejsce w centrum Wałbrzycha

Doskonała kawa, pyszne lody i ciasta własnego wyrobu, zdrowe przekąski, jogurty i soki. A to wszystko w niebanalnym lokalu w przy al. Wyzwolenia w centrum Wałbrzycha. Tak Szugar Bejb Cafe podbija serca i podniebienia dzieci, młodzieży i dorosłych. – Dla każdego mamy coś smacznego – mówią właścicielki kawiarni.

 

Nowa kawiarnia w centrum Wałbrzycha powstała kilka kroków od miejsca, w którym przez dziesięciolecia działała legendarna Markiza. Kilka miesięcy temu, w lokalu po księgarni językowej przy al. Wyzwolenia 4, dwie wałbrzyszanki postanowiły stworzyć wyjątkowe miejsce.

– Zero chemii – mówią właścicielki – Ania i Justyna – o serwowanych przez siebie deserach, przekąskach i napojach, na które zapraszają wszystkich od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 19.00. – Z reguły pracujemy jednak do ostatniego klienta – dodają z uśmiechem, realizując w praktyce hasło „przez żołądek do serca”.

W Szugar Bejb Cafe można złapać chwilę wytchnienia, wzmocnić siły oraz poprawić sobie samopoczucie. Już przy wejściu gości witają: niezwykły stolik stworzony z dworcowego zegara, który wciąż jest na chodzie (!) oraz witryna zawsze pełna smakowitych ciast i deserów. A potem… wszyscy stają przed trudnym wyborem.

– Mamy doskonałą kawę i świetny ekspres ciśnieniowy, co sprawia, że możemy sprostać każdemu wyzwaniu stawianemu nam przez kawoszy. Posiadamy też maszynę do lodów i bitej śmietany, dzięki czemu na miejscu komponujemy różne desery, które są świeże i bez konserwantów. Na przykład hitem jest cappucino XXL, podawane z rurką z bitą śmietaną, w promocyjnej cenie 8 zł. Same również pieczemy pyszne ciasta, przygotowujemy jogurty ze świeżymi owocami, także sezonowymi oraz wyciskamy świeże soki z owoców, przygotowujemy lemoniadę, smoothie i musy owocowe – wyliczają właścicielki Szugar Bejb Cafe.

Ale nie tylko kawa, ciasta i desery przyciągają do nowej kawiarni przy al. Wyzwolenia 4 w centrum Wałbrzycha.

– U nas można także zaspokoić głód, między innymi wyjątkowymi tostami. Grillujemy bułki i podajemy je z różnymi dodatkami. Przygotowujemy także kanapki, które można zjeść na miejscu lub zabrać z sobą. Zawsze coś dla siebie znajdą u nas także weganie i wegetarianie. Poza tym mamy duży wybór herbat zielonych, czarnych i mieszanych oraz innych napojów – dodają Ania i Justyna.

Kolejnym atutem Szugar Bejb Cafe jest lokalizacja w centrum miasta, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej oraz miejsc parkingowych. Dzięki temu można bez problemów w tej wyjątkowej kafejce umówić się na spotkanie w mniejszym lub większym gronie, a także zorganizować kameralne przyjęcie. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 665 62 91 18.

(RED)

szugar bejb sernik szugar bejb jogurty szugar bejb cafe stolik szugar bejb wnetrze szugar bejb cafe witryna

 

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej