Tygodnik DB2010

Odzyskali rower Fina

Obywatelską postawą wykazał się jeden z mieszkańców Wałbrzycha, który znalazł skradziony przed tygodniem rower należący do mężczyzny z Finlandii. O fakcie tym bezzwłocznie powiadomił oficera dyżurnego wałbrzyskiej komendy. Dzięki błyskawicznemu zgłoszeniu, policjanci z wydziału prewencji zabezpieczyli utracone mienie.

 

– Oficer dyżurny wałbrzyskiej komendy przyjął zgłoszenie od 36-letniego mieszkańca miasta o znalezieniu roweru w pobliżu ulicy Chrobrego, który kilka dni temu został skradziony przebywającemu w tym czasie w Wałbrzychu obywatelowi Finlandii. Na miejsce natychmiast wysłani zostali policjanci z wydziału prewencji, którzy potwierdzili, że rower odpowiada opisowi skradzionego jednośladu. Zabezpieczyli utracone mienie. Zaangażowanie i działania wałbrzyskiej policji trwają nadal w celu ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży jednośladu, do której doszło 27 czerwca 2016 roku około godziny 17.30 przy hotelu przy ulicy Czerwonego Krzyża – mówi podkom. Joanna Żygłowicz, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

Sprawa kradzieży roweru oraz błyskawicznej pomocy udzielonej Oliverovi z Finlandii przez mieszkańców Wałbrzycha obiegła środki masowego w kraju i za granicą. Grupa mieszkańców zorganizowała Finowi nie tylko nowy rower i ekwipunek niezbędny do kontynuowania podróży do Włoch, ale także nocleg i rowerową wycieczkę po najciekawszych miejscach Wałbrzycha i Szczawna Zdroju.

(RED)

 rowerek2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wałbrzyska policja szuka sprawcy kradzieży tego roweru.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej