Tygodnik DB2010

O uśmiech dziecka

Młodzi modelarze-lotnicy na start – to kolejna akcja skierowana do dzieci i młodzieży szkolnej, organizowana na terenie Ośrodka Sportów Lotniczych – Szybowisko Mieroszów.

 

11 czerwca 2016 r. odbył się w tym miejscu piknik pod hasłem „O uśmiech dziecka”, podczas którego dzieci miały możliwość wystartować latawcami oraz modelami szybowców. Gośćmi pikniku byli między innymi: wicewojewoda dolnośląski Kamil Zieliński, starosta wałbrzyski Jacek Cichura oraz wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wałbrzyskiego Stanisław Janor.

– Cieszy nas, że na terenie naszego powiatu odbywają się takie przedsięwzięcia, które rozwijają pasję i zainteresowania naszych młodych obywateli, wywołują uśmiech na ich twarzach, a przede wszystkim przy dzisiejszych skomputeryzowanych czasach dają alternatywę i możliwość spędzenia czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Serdecznie dziękujemy organizatorom za trud, jaki wkładają w przygotowanie tych spotkań i życzymy by ta inicjatywa dalej tak prężnie się rozwijała – podkreślają przedstawiciele władz powiatu wałbrzyskiego.

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

Piknik lotnictwa

Tags: , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej