Tygodnik DB2010

Dni Gminy Stare Bogaczowice

II Dni Gminy Stare Bogaczowice odbędą się 11 czerwca 2016 r. na Stadionie Sportowym w Starych Bogaczowicach. Organizatorzy imprezy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla uczestników, każdy z nich znajdzie na pewno coś ciekawego dla siebie. Występy artystyczne dzieci, pokazy militariów, pokazy taneczne i przejażdżki konne to tylko nieliczne z nich.

 

Podczas II Dni Gminy Stare Bogaczowice nie zabraknie atrakcji dla dzieci, bo one są najważniejsze. Specjalnie dla nich zorganizowany będzie punkt animacji i kreatywności, w którym zupełnie za darmo wezmą udział w konkursach, zabawach, zajęciach rękodzielniczych i florystycznych, skakaniu na dmuchańcach, malowaniu buziek, skręcaniu balonów i zabaw z mega bańkami.

– Podczas imprezy zagości u nas także Zespół Folklorystyczny Pieśni i Tańca Indiańskiego „Catawba” z Wałbrzycha. Na terenie stadionu powstanie wioska indiańska, a w programie m.in. tańce, konkurencje i wspólne indiańskie zabawy dla dzieci i dorosłych. Ze swoim programem wystąpi u nas także Grupa Fire Impuls, działająca przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Kuglarze łączą umiejętność posługiwania się płonącymi i niepłonącymi rekwizytami z elementami akrobatki oraz teatru, dlatego czeka na nas ciekawe widowisko artystyczne. Przygotowaliśmy także ciekawą atrakcję pod nazwą kolorowe niebo. W jednym czasie grupa dzieci wypuści w niebo ponad 150 kolorowych balonów z helem, tak by stworzyć nad naszą gminą kolorowe niebo. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Kris Książę Disco Polo z repertuarem Donatana i Cleo. Po koncercie zapraszamy wszystkich na dyskotekę pod chmurką. Wieczorem uczestnicy imprezy, którzy otrzymają promocyjne naklejki z logo gminy, wezmą udział w losowaniu cennych nagród, wśród których mamy m.in. kolację w Gospodzie pod Wieżą, czy jednodniową wycieczkę dla dwóch osób z Biura Turystycznego Omnibus Szczawno Zdrój. Wszystkich mieszańców, a także naszych sąsiadów serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy podczas II Dni Gminy Stare Bogaczowice – zachęca wójt Mirosław Lech.

(RED)

dni bogaczowic

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej