Tygodnik DB2010

#ACTIVE – nowa trasa dla aktywnych!

#ACTIVE to licząca ponad 20 km trasa, łącząca sąsiadujące ze sobą gminy: Głuszycę i Jedlinę-Zdrój. Trasa dedykowana jest dla rowerzystów, biegaczy i miłośników nordic-walking. Oznaczono na niej drogowskazy wraz z odległościami do największych atrakcji turystycznych obu gmin.

 

– Do poznania trasy zapraszamy w niedzielę 5 czerwca. O godz. 16.00 spotykamy się przy Pałacyku Jedlinka, skąd będzie można wspólnie wyruszyć w kierunku Jedliny-Zdroju lub Głuszycy wraz z grupą rowerzystów, biegaczy albo osób maszerujących z kijkami. Po poznaniu ponad 8 km trasy wiodącej przez Głuszycę i 12 km trasy jedlińskiej, spotykamy się ponownie przy Pałacyku Jedlinka na wspólnym pikniku –zapraszają burmistrz Głuszycy Roman Głód i burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel.

Gospodarze obu gmin planują już rozbudowę trasy #ACTIVE oraz uruchomienie aplikacji mobilnej, odsyłającej do informacji na gminnych stronach internetowych na temat mijanych na trasie atrakcji turystycznych, punktów widokowych czy też gastronomicznych.

ACTIVE PLAKAT1

Tags: , , , , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej