Tygodnik DB2010

Zabawa dla wszystkich

W dniach 21-22 maja mieszkańcy świętowali z okazji Dni Miasta Boguszowa-Gorc. W programie imprezy znalazły się atrakcje dla wszystkich pokoleń.

 

Pierwszego dnia na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Boguszowie Gorcach impreza rozpoczęła się programem własnym MBP-CK, w którym zagrał między innymi zespół Klub Johna Lennona. Następnie wystąpił Sweed Band z największymi przebojami Maryli Rodowicz. Gwiazdą wieczoru był zespół De Mono, który wystąpił ze swoimi największymi przebojami oraz utworami z nowej płyty. Pierwszy dzień obchodów zakończył się najlepszymi przebojami opolskich festiwali. W niedzielę w programie Dni Miasta wystąpiły zespoły Secret, Verset oraz Tulinki, które bawiały do łez najmłodszych i nieco starszych gości. Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół Cocons Club z wokalistką Natalią Podwin, uczestniczką programu muzycznego The Voice of Poland.

W tym roku dopisała piękna pogoda i licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości mogli swobodnie korzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora.

– Wszystkim licznie zgromadzonym mieszkańcom naszego miasta dziękujemy za wspólną zabawę i na kolejne obchody święta naszego miasta zapraszamy już za rok! Na pewno nie zabraknie licznych atrakcji oraz znanych gwiazd. Serdecznie dziękujemy wszystkim tegorocznym sponsorom: Ale Jazz Dorota i Robert Wilemberg Boguszów-Gorce, Sanikom Sp. z o.o. Lubawka, ZGM Boguszów-Gorce, Imprezownia Delta i Studio Fon Music Wojtczak Spółka Jawna Opole – podkreślają organizatorzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach.

(RED)

01 dni miasta 040

 

 

 

 

 

 

 

 

Podczas tegorocznych Dni Boguszowa Gorc były atrakcje dla uczestników w każdym wieku.

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej