Tygodnik DB2010

Miejsca, ludzie i legendy

Za nami finał powiatowego konkursu „Miejsca, ludzie i legendy w powieściach Joanny Bator”, zorganizowanego pod patronatem starosty wałbrzyskiego Jacka Cichury oraz burmistrza Szczawna-Zdroju Marka Fedoruka.

Konkurs Bator

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizatorami konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Szczawnie-Zdroju wraz z Zespołem Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie. Konkurs składał się z dwóch części: pierwsza część (test wyboru) odbyła się w zespole szkół, a druga w formie prezentacji przygotowanych wcześniej przez uczestników prac w szczawieńskiej bibliotece. Na forum zostały także zaprezentowane najlepsze prace pisemne. Po prezentacji uczestnicy udali się na przerwę, a jury na obrady. Potem laureatom wręczono nagrody – najnowszą książkę Joanny Bator „Wyspa Łza” z dedykacją autorki. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

kategoria gimnazjum: I miejsce Katarzyna Stach – PG w Szczawnie-Zdroju, II miejsce Weronika Daszkiewicz – PG nr 9 w Wałbrzychu; kategoria ponadgimnazjalna: I miejsce Aleksandra Pelczar – III LO im.M. Kopernika w Wałbrzychu, II miejsce Małgorzata Mielniczek – ZS im.M. Skłodowskiej-Curie w Szczawnie-Zdroju, III miejsce Natalia Szlifierz – ZSP „Energetyk” w Wałbrzychu.

(RED)

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej