Tygodnik DB2010

Nowe oblicze cmentarza w Mieroszowie

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „Mieroszów” Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo które, stara się towarzyszyć Państwu i służyć pomocą, w chwilach związanych z ostatnim pożegnaniem bliskich oraz późniejszą opieką nad ich grobami.

 

W ostatnim czasie przeszliśmy spore modernizacje, które nie ominęły również działu cmentarnego. Został uporządkowany teren cmentarza, rozpoczęto inwestycje związane z odnowieniem kaplicy (renowacja drzwi i okien) oraz zakupiono nowe liczne akcesoria cmentarno- pogrzebowe, które pozwolą Nam na świadczenie usług jako zakład pogrzebowy na najwyższym poziomie.

W celu ułatwienia dostępu do informacji dotyczących osób pochowanych na cmentarzu został zakupiony program informatyczny do administrowania cmentarzem NEKROorganizer. Aplikacja ta gromadzi wszelkie informacje na temat miejsca pochówku i daje możliwość szybkiego i skutecznego zweryfikowania aktualnych opłat cmentarnych za groby naszych bliskich.

Zakład nasz oferuje usługę „profesjonalnej opieki nad grobem”, w ramach której, wykonujemy takie czynności jak: sprzątanie nagrobków, grobowców, grobów ziemnych oraz bezpośredniego otoczenia grobu ( czyszczenie, woskowanie, polerowanie i konserwacja nagrobków), ustawianie i zapalanie zniczy oraz rozstawianie kwiatów, wiązanek wieńców i stroików okolicznościowych.

Wszystkie wprowadzane przez nas modernizacje są odpowiedzią na konieczność podnoszenia standardów, jakie obowiązują już na wielu innych cmentarzach. Pragniemy, aby osoby odwiedzające swoich bliskich na cmentarzu komunalnym w Mieroszowie były usatysfakcjonowane z usług jakie świadczy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „Mieroszów” Sp. z o.o. w zakresie administrowania cmentarzem.

Wszelkie informacje dostępne są w siedzibie zakładu lub pod nr. tel. 74 845 82 87.

(TP)

kaplica mieroszow cmentarz mieroszow

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej