Tygodnik DB2010

Moja Ziemia – Czysty Powiat

Powiat Wałbrzyski i Gmina Stare Bogaczowice wraz z partnerami: Zespołem Szkół w Starych Bogaczowicach, Fundacją „Polny Kwiat”, Gminnym Centrum Edukacyjno – Społecznym zapraszają do udziału w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Moja Ziemia – Czysty Powiat”.

Celem konkursu jest szerzenie idei ekologii i troski o środowisko naturalne, propagowanie selektywnego zbierania odpadów oraz upowszechnianie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju wśród dzieci w wieku szkolnym. Konkurs odbędzie się w Zespole Szkół w Starych Bogaczowicach 13 maja 2016 r. – początek o godz. 10.00.

– Do udziału zapraszamy 3 – osobowe drużyny dzieci z klas IV – VI, które będą reprezentować poszczególne gminy powiatu wałbrzyskiego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego oraz PGK SANIKOM Sp. o.o. Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym na stronach internetowych. Na zgłoszenia czekamy do 29.04.2016 r. – mówią organizatorzy Powiatowego Konkursu Ekologicznego „Moja Ziemia – Czysty Powiat”.

Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu

herb stare bogaczowice

Tags: , , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej