Tygodnik DB2010

Wiosna na drogach

Dzięki staraniom władz Gminy Stare Bogaczowice, Dolnośląska Służba Dróg i Kolei – we współpracy z gminą – wykona przystanek dla komunikacji publicznej.

drogi1

 

 

 

 

 

 

Wiata obok budynku nr 256 w Starych Bogaczowicach zostanie postawiona na koszt gminy, a Dolnośląska Służba Dróg i Kolei przekaże płyty betonowe i kręgi do przykrycia rowu. Na drogach wojewódzkich trwa pozimowe łatanie dziur w jezdni i usuwanie krzewów z poboczy.

Z kolei na drogach powiatowych zostanie zamontowanych 180 metrów bieżących barier w Cieszowie i Nowych Bogaczowicach. Zostanie również wyremontowany odcinek drogi od Cieszowa Górnego w kierunku Świebodzic oraz w dolnej części Cieszowa, w kierunku Chwaliszowa. Odtworzone zostaną także bariery na dwóch mostach.

Kierowców czekają także pewne ograniczenia w ruchu, ponieważ Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA SA informuje, że w dniach od 03.03.2016 r. do 30.09.2016 r. wystąpią utrudnienia na drodze wojewódzkiej w miejscowościach Struga i Lubomin. Będą one spowodowane wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia prac związanych z budową chodnika i remontem nawierzchni jezdni.

(RED)

 

W Gminie Stare Bogaczowice rozpoczynają się liczne remonty dróg.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej