Tygodnik DB2010

Impreza? W Uzdrowisku Szczawno – Jedlina!

„Uzdrowisko Szczawno-Jedlina” S.A. to wielowiekowe tradycje lecznictwa uzdrowiskowego, połączone z najnowszymi osiągnięciami medycyny. To Fitness Zdrój, mieszczący się w największym Sanatorium Szczawna–Zdroju – w Domu Zdrojowym. To także miejsce, w którym można zorganizować każdą imprezę okolicznościową.

uzdrowisko_gastronomia_60x240_DRUK

 

 

 

 

Wspaniałe obiekty i profesjonalna kadra to atuty pozwalające spółce „Uzdrowisko Szczawno – Jedlina” zorganizować na najwyższym poziomie każdą imprezę okolicznościową.

– Zapraszamy do nas osoby, które planują chrzciny, komunię, przyjęcie weselne, urodziny lub imieniny, stypę czy rocznicę, a także firmy planujące imprezy służbowe. Nasza wykwalifikowana kadra zaproponuje nie tylko odpowiednią salę i zadba o jej należyty wystrój, ale także przygotuje menu – wszystko zgodnie z oczekiwaniami klienta. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 74 84 93 146 oraz 74 84 93 236 – zachęcają pracownicy spółki „Uzdrowisko Szczawno – Jedlina”.

Jednak podstawową działalnością spółki jest lecznictwo uzdrowiskowe schorzeń: ortopedyczno-urazowych, górnych i dolnych dróg oddechowych, reumatologicznych, układu trawienia, układu krążenia, cukrzycy, otyłości, osteoporozy, nerek i dróg moczowych. Jako jedno z nielicznych uzdrowisk, prowadzi leczenie sanatoryjne dzieci i młodzieży, w zakresie chorób górnych i dolnych dróg oddechowych, układu trawienia, cukrzycy, otyłości oraz chorób nerek i dróg moczowych. W Zakładach Przyrodoleczniczych w Szczawnie-Zdroju i Jedlinie-Zdroju można skorzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, elektroterapii, światłolecznictwa, laseroterapii i fizykoterapii oraz komory pneumatycznej. „Uzdrowisko Szczawno–Jedlina” S.A. – jako jedyne w Polsce – oferuje kuracjuszom i pacjentom zabiegi inhalacji pneumatycznych. Spółka dysponuje również kriokomorą – jednym z najnowszych rozwiązań w dziedzinie medycyny fizykalnej, z leczniczym oddziaływaniem ekstremalnie niskich temperatur na cały organizm ludzki. Bogatą ofertę uzupełniają m.in. masaż klasyczny, inhalacje oraz laseroterapia. Wszyscy zainteresowani tymi usługami dowiedzą się więcej pod numerami telefonów: 74 84 93 252 oraz 509 036 296.

Kolejną wizytówką spółki „Uzdrowisko Szczawno–Jedlina” jest także Fitness Zdrój, który mieści się w największym Sanatorium Szczawna–Zdroju – w Domu Zdrojowym, zajmując powierzchnię 900 metrów kwadratowych. Każdy może tu skorzystać z: siłowni, sali do treningu aerobowego, sali do aerobiku, sali do ćwiczeń siłowych dla mężczyzn, saunarium, sali do treningu fartlek i endurance, gabinetu masażu suchego, recepcji (gdzie istnieje możliwość zakupu uzdrowiskowych wód mineralnych) oraz pełnego zaplecza sanitarnego. Więcej informacji na temat oferty Fitness Zdroju można uzyskać pod numerem telefonu: 74 84 93 296.

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej