Tygodnik DB2010

Bezpłatne szkolenia w ZUS

W związku z dużym zainteresowaniem bezpłatnymi szkoleniami dotyczącymi zmian przepisów o ubezpieczeniach społecznych z tytułu umowy zlecenia oraz z Interaktywnego Programu Płatnik (IPP), wałbrzyski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje kolejne spotkania w marcu.

2000px-ZUS_logo

 

 

 

 

4 marca 2016 r. w godz. 10-12:30 zostanie przeprowadzone szkolenie z Interaktywnego Programu Płatnik. Jest ono skierowane głównie do płatników przekazujących dokumenty do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w postaci elektronicznej przy użyciu prywatnego certyfikatu kwalifikowanego. 16 marca 2016 r. w godz. 10-12.30 odbędzie się szkolenie nt. zmiany przepisów o ubezpieczeniach społecznych z tytułu umowy zlecenia (zbiegi  tytułów do ubezpieczeń, obowiązki płatników składek w zakresie zgłaszania do ubezpieczeń i opłacania składek – zmiany od 2016 r.).

– Wszystkie szkolenia będą miały miejsce w siedzibie wałbrzyskiego Oddziału  ZUS, przy ul. Kasztanowej 1 (sala 205 ). Na każde ze szkoleń obowiązują zapisy.  O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłaszający, o zakwalifikowaniu na szkolenie, zostaną powiadomieni  w terminie do 1 marca br.- wyjaśnia Monika Bisek-Grąz, rzecznik prasowy Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wałbrzychu.

(RED)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej