Tygodnik DB2010

Sprawdź swoją wiedzę

Jesteś pewien swojej dużej wiedzy w zakresie ubezpieczeń społecznych? Zweryfikuj ją w quizie na portalu www.gazeta.pl. i zobacz czy nie powinieneś się jeszcze podszkolić.

 

To będzie najbardziej życiowy quiz, jaki kiedykolwiek rozwiążesz w sieci, dlatego też taki będzie nosił tytuł. Powstał we współpracy twórców cyklicznych quizów na gazeta.pl i ekspertów z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Na portalu pojawi się w już w czwartek, 14 stycznia. Będzie składał się z 10 pytań, z których każde będzie miało trzy możliwe warianty odpowiedzi. Zakres tematyczny quizu pokrywa się z zakresem tematycznym „Lekcji z ZUS”, stąd też ci którzy przykładali się do zajęć prowadzonych w ramach tego projektu nie powinni mieć problemu ze stuprocentową skutecznością w udzielaniu odpowiedzi.

– Wszystkich chcących pogłębić wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych zapraszamy do edukacyjnego serwisu Gazety.pl, pod adres: www.edulandia.pl. Tam w zakładce „Świadomy zawsze ubezpieczony” można znaleźć szereg ciekawych tekstów o ubezpieczeniach społecznych oraz informacje o projekcie „Lekcje z ZUS” i konkursie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W marcu zaś na stronach ogólnopolskich Gazety Wyborczej i w serwisie wyborcza.biz rozpocznie się cykl edukacyjny „Co z naszą emeryturą”. Z kolei w kwietniu w dodatku mertocafe.pl zostaną zamieszczone wywiady z uczniami i nauczycielami o „Lekcjach z ZUS” – mówi Monika Bisek-Grąz, rzecznik prasowy Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział Wałbrzych.

(RED)

 lekcje zus 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnicy „Lekcji z ZUS” nie będą mieli problemu z rozwiązaniem quizu z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej