Tygodnik DB2010

Świątecznie w Rynku

– Ozdoby choinkowe, świąteczne stroiki, ręcznie szyte zabawki, naturalne kosmetyki, wyroby ceramiczne i drewniane, ozdoby szydełkowe, a także wędliny, pierogi, gołąbki, sery, przetwory z owoców i warzyw, soki, grzyby do świątecznych potraw, miody, że palce lizać: od najbliższego poniedziałku, 14 grudnia zapraszamy na XIII Wałbrzyski Jarmark Świąteczny. Jarmark potrwa do 23 grudnia. Szczególny będzie 21 grudnia. O godz. 15.00 na wałbrzyskim Rynku odbędzie się koncert kolęd. Wystąpią Justyna Piela i Justyna Medeksza, laureatki „Wałbrzych ma Talent”. Rozstrzygniemy konkurs „Anioły-muśnięcie skrzydeł”. Harcerze przekażą mieszkańcom Światełko Betlejemskie. Będzie można skosztować świątecznych przysmaków na wigilii miejskiej. Panujący nastrój na długo pozostanie w naszej pamięci – zapewniają organizatorzy z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Z kolei na świebodzickim Rynk jarmark bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 13-20 grudnia 2015 r. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia odwiedzający będą mogli nabyć od wystawców różnorodne wyroby odwołujące się swą tematyką do okresu świątecznego. Na dwunastu stanowiskach przygotowanych w stylowych drewnianych domkach, nie zabraknie więc tradycyjnych choinkowych ozdób i stroików, świątecznych pyszności, ceramiki, a także produktów lokalnych wytwórców. Imprezie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje artystyczne. Osoby zainteresowane wystawieniem do sprzedaży swoich wyrobów i produktów zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego w Świebodzicach oraz zapoznania się z regulaminem wydarzenia.

– W dniach 7.12.2015 r. – 21.12.2015 r., ze względu na organizację jarmarku bożonarodzeniowego, wyłączona z ruchu będzie zachodnia pierzeja Rynku (od strony księgarni). Za utrudnienia przepraszamy – informuje Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.

(RED)

Jarmark

Tags: , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej