Tygodnik DB2010

Miss Mam 2015

Fundacja „Polny Kwiat” w Starych Bogaczowicach zaprasza mamy z całego regionu do zgłoszenia swojego udziału w plebiscycie Miss Mam 2015. – Zachęcamy aktywne mamy do zgłaszania się w konkursie  reprezentując szkoły, przedszkola, ośrodki, organizacje pozarządowe – będzie to  miłym akcentem promocji placówki w środowisku lokalnym – mówi Agnieszka Lechowicz prezes fundacji.

fundacja polny kwiat logo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Plebiscyt to nie kolejny konkurs piękności – a jego celem jest wyróżnienie  matek kochających swoje dzieci i wynagrodzenie ich za trud wkładany w wychowywanie dzieci. Podczas plebiscytu panie będą miały do wykonania kilka prostych, związanych z macierzyństwem i opieką nad dziećmi, króciutkich zadań – wyjaśnia Agnieszka Lechowicz.

Zadanie dofinansowane w ramach FIO Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Aby zgłosić się do plebiscytu wystarczy: wypełnić wniosek zgłoszeniowy (do pobrania ze strony www.fundacjapolnykwiat.cba.pl); dołączyć zdjęcie mamy wraz z dzieckiem/ dziećmi w formie elektronicznej; napisać pracę pisemną – „Mój najszczęśliwszy dzień z moim dzieckiem/z moimi dziećmi” – karta z pamiętnika (max. format A4 1 strona ). Do tytułu „Miss Mam 2015” mogą zgłosić się kandydatki, które spełniają następujące kryteria: wychowują co najmniej jedno dziecko w wieku do lat 15; są mieszkankami wsi lub miasta (do 20 tys. mieszańców) na terenie województwa dolnośląskiego; są nieaktywne zawodowo lub pracują, godząc pracę zawodową z wychowywaniem dzieci; status rodzinny, wykształcenie, wygląd i wiek kandydatek nie mają znaczenia.

– Na zgłoszenia czekamy  do 16 listopada 2015. Szczegóły plebiscytu, karta zgłoszenia i regulamin dostępne są na stronie organizatora: www.fundacjapolnykwiat.cba.pl . Czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczona podczas Gali Miss Mam 2015, zaplanowanej na 12 grudnia 2015 r. w Starych Bogaczowicach – dodaje prezes Fundacji „Polny Kwiat”.

(RED)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej