Tygodnik DB2010

Skorzystaj z szansy i zmień administartora lub zarządcę twojej nieruchomości

Wybór lub zmiana odpowiedniego zarządcy/administratora to najtrudniejsze zadanie stojące przed Właścicielami nieruchomości i Zarządami np. Wspólnot Mieszkaniowych. To od tej decyzji zależy, czy codzienne życie zdominuje troska o bieżące sprawy i finanse związane z funkcjonowaniem nieruchomości, czy też właściciele będą w nich po prostu mieszkać.

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Poniatów” w Wałbrzychu, z siedzibą w Wałbrzychu przy ulicy Poselskiej 7/34 (Osiedle Podzamcze), posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. W naszej pracy wykorzystujemy niezawodne metody usprawniające obsługę nieruchomości, co sprawia, że współpraca z nami jest po prostu wygodna i bezpieczna! Posiadamy wiedzę merytoryczną jak i praktyczną, znamy potrzeby i wymagania Naszych Klientów, oferujemy wysoki poziom i atrakcyjne ceny świadczonych usług.

Jako Spółdzielnia Mieszkaniowa „Poniatów” w Wałbrzychu zarządzamy bądź administrujemy różnymi – pod względem powierzchni oraz liczby mieszkańców – nieruchomościami, położonymi na terenie pięciu dzielnic Wałbrzycha. Każdą z nieruchomości traktujemy oddzielnie, w związku z czym dobieramy indywidualne rozwiązania podyktowane skalą potrzeb i oczekiwań mieszkańców.

Jesteśmy młodym i prężnym zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – w zakresie zarządzania, administrowania, obsługi technicznej, obsługi księgowej oraz prawnej. Naszą pracę traktujemy z pasją i entuzjazmem.

Wspólnotom decydującym się na współpracę z naszą firmą, gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę nieruchomości, deklarujemy ścisłą współpracę z Zarządem Wspólnoty i właścicielami, realizację podjętych uchwał oraz pełną kontrolę nad finansami i gospodarką Wspólnoty. Do zarządzania lub administrowania powierzonymi zasobami zawsze podchodzimy rzetelnie, z należytą starannością, według najlepszych standardów zawodowych. Będą mogli Państwo liczyć na fachowe poprowadzenie wszelkich spraw organizacyjnych, prawnych, księgowych i technicznych, a także na poprawę jakości zamieszkiwania.

Szczegółowy zakres naszych usług każdorazowo ustalamy zgodnie z życzeniami Klienta. Zostaje on zawarty w umowie o zarządzanie/administrowanie nieruchomością. Ostateczne i istotne decyzje dotyczące nieruchomości wspólnej pozostawiamy w rękach jej Właścicieli.

Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę oraz odpowiedzialne wykonywanie powierzonych nam zadań. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, iż nasza oferta spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt: 74 664 44 84, 74 664 44 85, e-mail: biuro@smponiatow.pl

sm poniatow 1m

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej