Tygodnik DB2010

Zlikwidować koryto

zolnieruk sejm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beata Żołnieruk – lista 4, pozycja 1

Nie chodzi o to, aby zmienić polityków przy korycie. Chodzi o to, aby zlikwidować koryto!

Czy zastanawialiście kiedyś, dlaczego po mimo tak dużej niechęci do obecnych polityków na arenie sejmowej to właśnie oni wciąż zasiadają w parlamentarnych ławach? Dziwimy się, że telewizja ciągle pokazuje te same twarze, ale jak przychodzi do wyborów to głosujemy na tych samych! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że później oczekujemy cudów w postaci zmian.

Jeśli chcecie mieć posłów, którzy nigdy nie podniosą Wam podatków, walczą z biurokracją i będą głosować, jako jedyni w Waszej sprawie, zagłosujcie i namówcie do głosowania na Partię KORWIN.

 

W III RP funkcjonuje ustrój pasożytniczy. Wąska grupa polityków żyje wygodnie i zajmuje się wydawaniem pieniędzy, na które pracują wszyscy Polacy. Ten system upadnie jak zabierzemy politykom nasze pieniądze. Najwyższy czas żeby Polacy zaczęli sami korzystać z owoców swojej pracy. Rządowe koryto nie ma dna. Nie ma takich pieniędzy, które zaspokoiłyby apetyty polityków. Im więcej nam obiecują tym więcej przy najbliższej okazji nam zabiorą! Nadszedł już czas na zupełnie nowy rozwój sytuacji. Zasługujemy na to, aby żyć w dumnej i bogatej Polsce. Wierzę, ze Polacy przestaną nabierać się na obietnice i zapragną w końcu wydawać swoje pieniądze sami. Bez drogich, politycznych pośredników. To podstawa programowa, z którą Partia KORWiN idzie dobrych wyborów.

Założenia programowe Partii KORWiN

 

– Państwo Polskie powinno strzec swej suwerenności i całości, dbać o podległe sobie Ziemie Polskie, podtrzymywać dziedzictwo cywilizacji łacińskiej, przestrzegać polskich tradycji, realizować zasadę sprawiedliwości i służyć kolejnym pokoleniom swych obywateli.

– Państwo polskie powinno chronić naturalne prawa swych obywateli – w szczególności ich życie, wolność i własność.

– Państwo zapewnia obywatelowi ochronę życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

– W czasie pokoju kara śmierci może być wymierzona obywatelowi wyłącznie za zabójstwo z winy umyślnej.

– Wprowadzimy do konstytucji regułę, zgodnie, z którą prawo sprzeczne z zasadą „Chcącemu nie dzieje się krzywda” nie obowiązuje.

– Obecna Konstytucja gwarantuje utrzymanie bałaganu kompetencyjnego i uniemożliwia naprawę państwa Polskiego. Polska pilnie potrzebuje nowej Konstytucji, by państwo mogło lepiej funkcjonować.

– Podstawowym wyzwaniem ustrojowym jest przywrócenie państwu sterowności. Mnogość organów władzy powoduje, że ich kompetencje dublują się i nie wiadomo, kto jest za co odpowiedzialny.

– Oparcie państwa na zasadzie pomocniczości pozwoli na istotne przesunięcia obecnych kompetencji rządu w dół – do jednostek, rodzin i wspólnot samorządowych.

– Zmniejszenie rzeczywistych kompetencji władz centralnych umożliwi łączenie ich organów, a tym samym radykalne zmniejszenie biurokracji.

– Należy zabronić łączenia jakichkolwiek stanowisk we władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i samorządowym. W szczególności posłowie nie powinni sprawować funkcji ministerialnych.

 

***

Nie dla imigrantów- tak dla repatriantów!

 

Media w sposób niezwykle delikatny piszą np. o masowych gwałtach w niemieckich ośrodkach dla uchodźców. To obrzydliwe uciekanie przed rzeczywistością, która nadchodzi! Nie pozwolimy na to, by Polki stały się „zwierzyną łowną” dla nielegalnych imigrantów. ZERO nielegalnych imigrantów w Polsce, ZERO obozów dla nich w Polsce, ZERO złotych z podatków Polaków na tę inwazję. ZERO.

 

W związku z tym, że władze szykują nam los niewolników we własnej ojczyźnie – mam kilka pytań do rządu Ewy Kopacz:

1. Czy wie, dlaczego bogate kraje Zatoki Perskiej nie przyjmują uchodźców?

2. Jaki rząd ma pomysł na zatrzymanie napływu imigrantów?

3. Według, jakich kryteriów imigranci będą rozdzielani, a następnie przydzielani do Polski?

4. Ile będzie kosztowało polskiego podatnika monitorowanie i przetrzymywanie siłą imigrantów w Polsce?

5. Dlaczego rząd Ewy Kopacz nie dba o interesy narodu polskiego i realizuje politykę Niemiec? Czy nadal jesteśmy suwerennym krajem czy może zgodziliśmy się po cichu na to, by być lokajami UE?

 

Tylko 16% imigrantów, to uchodźcy z Syrii. Z drugiej jednak strony nawet tego nie możemy być pewni, ponieważ zorganizowane grupy przestępcze zarabiają na fałszowaniu dokumentów już od dawna. Ewa Kopacz nie ratuje imigrantów od śmierci, ale od ponurego życia! Większość z nich już dawno mieszka w Turcji i są bezpieczni! Ale mamieni zasiłkami i darmowym socjalem jadą do Niemiec, by zaznać łatwego życia. Jeśli Niemcy sami zgotowali sobie ten los, to niech teraz sami walczą z tym problemem.

Pamiętajmy, że w pierwszej kolejności musimy pomóc Polakom- repatriantom, by mogli wrócić do swojej ojczyzny.

 

Materiał sfinansowany przez KW KORWiN

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej