Kto zostanie posłem?

Polecamy16 września, 2015

Znamy już oficjalne listy kandydatów na posłów w czekających nas 25 października wyborach do Sejmu RP. Na czołowych miejscach najważniejszych partii nie było większych niespodzianek. Poniżej prezentujemy listy kandydatów opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą w okręgu nr 2 obejmującym byłe województwo wałbrzyskie.

urna wyborcza

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców JOW BEZPARTYJNI

Nr na liście          Imię       Nazwisko            Zawód  Miejsce zamieszkania   Przynależność do partii politycznej bądź poparcie

1             Patryk   Wild       menadżer           Srebrna Góra    Nie należy do partii politycznej

2             Paweł   Ozga      przedsiębiorca  Świebodzice      Nie należy do partii politycznej

3             Mariusz               Gryś      przedsiębiorca  Bielawa                Nie należy do partii politycznej

4             Łukasz  Czech    politolog              Międzylesie       Nie należy do partii politycznej

5             Dorota  Sozańska             nauczyciel           Żółkiewka           Nie należy do partii politycznej

6             Ewa       Ozimek                fizjoterapeuta  Bardo    Nie należy do partii politycznej

7             Iwona   Stach-Janyst      zootechnik         Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

8             Danuta Pełka    pedagog              Mieroszów         Nie należy do partii politycznej

9             Robert  Wąs       ekonomista       Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

10           Edmund              Frączak menadżer           Świdnica              Nie należy do partii politycznej

11           Małgorzata        Jasiak-Gazda     menadżer turystyki        Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

12           Katarzyna           Kocik     nauczyciel           Wrocław             Nie należy do partii politycznej

13           Zygmunt             Worsa   emeryt Kalno    Nie należy do partii politycznej

Lista: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1             Michał  Dworczyk            historyk               Warszawa           Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

2             Anna     Zalewska             parlamentarzysta            Świebodzice      Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

3             Wojciech             Murdzek             inżynier elektronik         Świdnica              Nie należy do partii politycznej

4             Maciej  Badora adwokat              Wałbrzych          Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

5             Joanna Wilewska            nauczyciel           Długopole-Zdrój              Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

6             Krzysztof             Bielawski             księgowy            Piława Górna    Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

7             Danuta Woźniak-Łągiewka         technik farmaceutyczny              Kamieniec Ząbkowicki   Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

8             Jarosław              Kresa    dziennikarz        Dzierżoniów      Członek partii Prawica Rzeczypospolitej

9             Marek  Tarnacki               rolnik    Boguszów-Gorce            Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

10           Wiesław              Natanek              kolejarz               Lipa        Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

11           Beata    Maliszewska      księgowa            Wałbrzych          Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

12           Włodzimierz      Paluch  politolog              Bielawa                Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

13           Mirosław            Pogoda                przedsiębiorca  Krosnowice        Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

14           Hanna   Mikus   położna               Łagiewniki          Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

15           Beata    Mucha  organista             Wałbrzych          Członek partii Prawo i Sprawiedliwość

16           Marcin  Kożuchowski     farmaceuta        Kłodzko               Nie należy do partii politycznej

 

Lista: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

1             Jacek     Iwancz  nauczyciel           Świdnica              Nie należy do partii politycznej

2             Marcin  Łożyński              inżynier systemów i sieci komputerowych          Słotwina              Nie należy do partii politycznej

3             Rafał     Palonek               dyrektor wykonawczy  Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

4             Magdalena         Wasielewska     laborant mikrobiologiczny           Szczawno-Zdrój               Nie należy do partii politycznej

5             Lech      Bokszczanin       kierownik ds. kontroli jakości    Świdnica              Nie należy do partii politycznej

6             Małgorzata        Kułakowska       radca prawny    Świdnica              Nie należy do partii politycznej

7             Damian                Winnik  specjalista bankowości Kamieniec Ząbkowicki   Nie należy do partii politycznej

8             Lucyna  Łękawa                nauczyciel           Wrocław             Nie należy do partii politycznej

9             Marek  Kubala  mechanik samochodów ciężarowych    Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

10           Krzysztof             Ziomko kierownik produkcji       Świdnica              Nie należy do partii politycznej

11           Monika                Jurczak księgowa            Żółkiewka           Nie należy do partii politycznej

12           Kamila  Twardowska      kierownik centrum edukacyjnego          Świdnica              Nie należy do partii politycznej

13           Ryszard                Ora        lakiernik              Świdnica              Nie należy do partii politycznej

14           Elżbieta                Brzęczek             pracownik administracyjny         Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

15           Tomasz                Łojewski              inżynier telekomunikacji             Dzierżoniów      Nie należy do partii politycznej

16           Dariusz Góralewicz         kierownik przedszkola  Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

 

Lista: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

1             Ireneusz              Zyska    radca prawny    Świebodzice      Nie należy do partii politycznej

2             Ernest   Nosko   rolnik    Dzierżoniów      Członek partii Ruch Narodowy

3             Dariusz Gustab przedsiębiorca  Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

4             Tomasz                Lingo     inżynier budownictwa  Świdnica              Nie należy do partii politycznej

5             Barbara                Szałko   ekonomista       Kamionka           Nie należy do partii politycznej

6             Jerzy     Kowalczyk          specjalista komunikacji społecznej         Kłodzko               Nie należy do partii politycznej

7             Andrzej               Węgrzyn             ekonomista       Walbrzych          Nie należy do partii politycznej

8             Jerzy     Piotrowski          inżynier elektronik         Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

9             Anna     Grób     specjalista ds. BHP          Świdnica              Nie należy do partii politycznej

10           Ryszard                Barański              handlowiec        Ząbkowice Śląskie           Nie należy do partii politycznej

11           Beata    Miedziak             kurier    Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

12           Zdzisława            Beer-Barlik         pracownik socjalny         Nowa Ruda        Nie należy do partii politycznej

13           Katarzyna           Michalska           ekonomista       Czerwony Kościół           Nie należy do partii politycznej

14           Iwona   Wudarska           pielęgniarka       Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

15           Joanna Piec       historyk wojskowości    Chynowa            Nie należy do partii politycznej

16           Krzysztof             Lewandowski    socjolog               Świdnica              Członek partii Prawica Rzeczypospolitej

 

Lista: Komitet Wyborczy Partia Razem

1             Anna     Stabrowska        kulturoznawca  Wałbrzych          Członek partii Partia Razem

2             Adrian  Hyrsz     filolog języka nowożytnego       Wałbrzych          Członek partii Partia Razem

3             Ewa       Tarczewska        animator kultury             Bystrzyca Kłodzka           Członek partii Partia Razem

4             Krzysztof             Kowalczyk          strażak Świdnica              Członek partii Partia Razem

5             Marta   Paprota               filolog języka nowożytnego       Wrocław             Członek partii Partia Razem

6             Dawid   Białek   student               Gatka    Członek partii Partia Razem

7             Kamila  Mocyk  Sprzedawca       Chojnów             Nie należy do partii politycznej

8             Paweł   Laskoś-Grabowski          Nauczyciel akademicki – nauki matematyczne   Wrocław             Członek partii Partia Razem

9             Jadwiga               Szeligowska       Muzyk  Szczawno-Zdrój               Nie należy do partii politycznej

10           Daniel   Tokar    Policjant              Wałbrzych          Członek partii Partia Razem

11           Renata Chuć      Emeryt Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

 

Lista: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1             Tomasz                Siemoniak          Ekonomista        Warszawa           Członek partii Platforma Obywatelska RP

2             Izabela Mrzygłocka        Ekonomista        Wałbrzych          Członek partii Platforma Obywatelska RP

3             Tomasz                Smolarz               Przedstawiciel władzy publicznej            Dzierżoniów      Członek partii Platforma Obywatelska RP

4             Robert  Jagła      Manager             Wierzbna            Członek partii Platforma Obywatelska RP

5             Monika                Wielichowska    Ekonomista        Nowa Ruda        Członek partii Platforma Obywatelska RP

6             Agnieszka           Kołacz-Leszczyńska        przedstawiciel władzy samorządowej   Wałbrzych          Członek partii Platforma Obywatelska RP

7             Mariusz               Szpilarewicz       przedstawiciel władzy samorządowej   Lubnów               Członek partii Platforma Obywatelska RP

8             Zbigniew             Szczygieł             strażak Świdnica              Członek partii Platforma Obywatelska RP

9             Teresa  Świło     przedstawiciel władzy samorządowej   Świdnica              Członek partii Platforma Obywatelska RP

10           Andrzej               Lipiński politolog              Mieroszów         Członek partii Platforma Obywatelska RP

11           Krystian               Ulbin     urzędnik              Dzierzków          Nie należy do partii politycznej

12           Dorota  Sierka   przedstawiciel władzy samorządowej   Ząbkowice Śląskie           Nie należy do partii politycznej

13           Jadwiga               Wróblewska      pedagog szkolny             Strzegom            Nie należy do partii politycznej

14           Aneta   Krzowska            kierownik ds. sprzedaży marketingu i rozwoju  Bielawa                Członek partii Platforma Obywatelska RP

15           Zbigniew             Piotrowicz          psycholog           Radochów          Członek partii Platforma Obywatelska RP

16           Julian    Golak    prezes wydawnictwa    Nowa Ruda        Nie należy do partii politycznej

 

Lista: Komitet Wyborczy KORWiN

1             Beata    Żołnieruk            przedsiębiorca  Głuszyca Górna               Nie należy do partii politycznej

2             Jacek     Hecht    rolnik    Kłodzko               Nie należy do partii politycznej

3             Maciej  Uglis      student               Świebodzice      Nie należy do partii politycznej

4             Damian                Danielak              politolog              Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

5             Monika                Fronczak             pedagog              Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

6             Jarosław              Wielowski           informatyk         Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

7             Magdalena         Pilarska-Osiecka              ekonomista       Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

8             Katarzyna           Pilarz-Nicińska  fizjoterapeuta-pedagog              Zagórze Śląskie Nie należy do partii politycznej

9             Tomasz                Susłowski           leśnik    Ząbkowice Śląskie           Nie należy do partii politycznej

10           Anna     Prześlica-Martynowska                lekarz    Lądek-Zdrój       Nie należy do partii politycznej

11           Wioleta                Bartosik               kontroler jakości             Pieszyce              Nie należy do partii politycznej

12           Kamil     Dziewoński        technik-mechanik           Strzegom            Nie należy do partii politycznej

13           Maria    Łambucka           nauczyciel           Stronie Śląskie  Nie należy do partii politycznej

14           Danuta Leheńka-Das     dietetyk              Polanica-Zdrój  Nie należy do partii politycznej

15           Tomasz                Ciombor              ogrodnik             Kudowa-Zdrój  Nie należy do partii politycznej

16           Jan         Pokrywka           lekarz    Kłodzko               Nie należy do partii politycznej

 

Lista: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

1             Marek  Dyduch                przedsiębiorca  Wrocław             Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

2             Agata    Nowacka             menedżer          Bardo    Członek partii Twój Ruch

3             Ryszard                Dźwiniel              włókiennik         Bielawa                Nie należy do partii politycznej

4             Rafał     Fasuga  inżynier elektronik         Świdnica              Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

5             Agnieszka           Węglarz-Jakubowska    socjolog               Nowa Ruda        Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

6             Ewa       Piątek   adwokat              Ząbkowice Śląskie           Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

7             Anna     Jabłońska           lekarz    Kłodzko               Członek partii Twój Ruch

8             Krystian               Werecki               prawnik               Świdnica              Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

9             Zbigniew             Skowroński        emeryt Bielawa                Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

10           Irena     Węgrzyn             emerytka            Stawiska              Członek partii Twój Ruch

11           Mariusz               Rusinek               inżynier budownictwa  Wrocław             Członek partii „Zieloni”

12           Radosław            Białkowski          introligator         Wałbrzych          Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

13           Jolanta Słabicka               pracownik administracyjny         Świdnica              Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

14           Kazimierz            Wielogórski        przedsiębiorca  Nowa Ruda        Członek partii Twój Ruch

15           Wieńczysław     Kłos       filolog   Wałbrzych          Członek partii Unia Pracy

16           Adam    Łącki      ekonomista       Kłodzko               Członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej

 

Lista: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1             Stanisław            Longawa             prawnik               Szalejów Dolny Członek partii PSL

2             Stanisław            Janor     rolnik    Borówno             Członek partii PSL

3             Piotr      Drozd    rolnik    Zebrzydów         Członek partii PSL

4             Bernardetta       Szczypka             nauczyciel           Pieszyce              Nie należy do partii politycznej

5             Sławomir            Karwowski         leśnik    Jugów   Nie należy do partii politycznej

6             Maria    Karkowska         pedagog              Stawiska              Członek partii PSL

7             Dorota  Skibska logopeda            Unisław Śląski   Członek partii PSL

8             Danuta Sitnik     nauczyciel           Niemcza              Nie należy do partii politycznej

9             Łukasz  Mikołajczyk       ekonomista       Wałbrzych          Członek partii PSL

10           Przemysław       Wołyniak            rolnik    Wilkanów           Członek partii PSL

11           Katarzyna           Tylkowska          koordynator sprzedaży                Świebodzice      Nie należy do partii politycznej

12           Anna     Zieleń   prawnik               Wałbrzych          Członek partii PSL

13           Marek  Detyna detektyw            Wałbrzych          Nie należy do partii politycznej

14           Piotr      Kusiak   inżynier automatyk        Radków               Nie należy do partii politycznej

15           Ewelina                Ptak       prawnik               Wojbórz              Nie należy do partii politycznej

16           Paweł   Gancarz               ekonomista       Stoszowice         Członek partii PSL

Tagi: ,