Tygodnik DB2010

Lekcje z ZUS

Cenne nagrody i bezcenna wiedza są do zdobycia w organizowanym przez ZUS konkursie wiedzy o systemie ubezpieczeń społecznych. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września.

logo_Lekcje z ZUS

 

 

 

 

 

Wałbrzyski Odział ZUS – wraz z inspektoratami w Dzierżoniowie, Jeleniej Górze, Kamiennej Górze, Kłodzku, Lubaniu i Świdnicy – zaprasza nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w drugiej edycji projektu ,,Lekcji z ZUS”.

– To wyjątkowy projekt w historii Polski. Po raz pierwszy na tak wielką skalę ZUS podejmuje się edukacji młodego pokolenia. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział blisko 300 szkół z terenu kraju, w tym 9 funkcjonujących na terenie działania Oddziału ZUS w Wałbrzychu. Projekt ,,Lekcje z ZUS” składa się z czterech lekcji, po których zostaje przeprowadzony I etap konkursu ,,Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Kolejny etap, wojewódzki, wyłania drużynę do etapu ogólnopolskiego. Tegoroczna edycja konkursu obfitowała w nagrody (laptopy, tablety i czytniki e-book dla zwycięzców, a dla szkół laptopy z rzutnikami multimedialnymi), ale największą wartością było nabycie bezcennej wiedzy o systemie ubezpieczeń społecznych, który tak naprawdę towarzyszy człowiekowi przez całe życie. Warto zatem zdobyć wiedzę o korzyściach płynących z objęcia ubezpieczeniami społecznymi i przy okazji zostać uhonorowanym cennymi nagrodami. Wszystkie szkoły, które chcą wziąć udział w projekcie ,,Lekcje z ZUS”, mogą nadsyłać zgłoszenia do 30 września na adres e-mail: monika.bisek-graz@zus.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Oddział ZUS w Wałbrzychu, ul. Kasztanowa 1, 58-390 Wałbrzych. Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem są dostępne pod adresem: http://www.zus.pl/LekcjezZus/ – mówi Monika Biesk – Grąz, rzecznik prasowy Oddziału ZUS w Wałbrzychu.

(RED)

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej