Tygodnik DB2010

Zyskaj nawet 5 tys. zł!

To już ostatni moment, by przygotować dom lub mieszkanie na nadejście zimy. A sprawna i prawidłowo wykonana instalacja centralnego ogrzewania to gwarancja odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach i niskich kosztów eksploatacji. – W przypadku modernizacji instalacji c.o. można uzyskać dofinansowanie do 5 tysięcy złotych – podkreślają właściciele firmy Radiator z ul. Wycockiego 20 A w Wałbrzychu.

logo (1)

 

 

Wrzesień to dla firm instalatorskich gorący czas. W tym okresie ludzie zabierają się za rożnego rodzaju drobne remonty i modernizacje, by zdążyć przed zimą. Najczęściej do takich prac należy wymiana źródła ciepła lub grzejników, a koszt inwestycji sięga nawet kilkunastu tysięcy złotych. Koszt ten można jednak obniżyć spełniając pewien warunek. W przypadku gdy inwestor modernizując instalację c.o. zdecyduje się na wymianę starego kotła węglowego na nowy gazowy czy elektryczny może na ten cel uzyskać dotację z Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu. Dofinansowanie wynosi do 50% poniesionych kosztów, ale nie więcej niż 5000 zł.

Wymieniając grzejniki możemy wybrać standardowe grzejniki płytowe lub trochę zaszaleć i wzbogacić wnętrze domu czy mieszkania grzejnikiem dekoracyjnym. W przypadku tych drugich wybór jest ogromny. Do łazienki można wybrać standardowy grzejnik łazienkowy w kolorze lub z wbudowanym lustrem. Do kuchni funkcjonalny grzejnik z wieszakiem na ścierkę lub z powłoką, po której można pisać. A pokój dzienny czy sypialnię przyozdobić może grzejnik w formie obrazu. Jednym czynnikiem ograniczającym wybór klienta jest cena.

– W swoim asortymencie posiadamy wszystko co potrzeba do wykonania instalacji c.o. Można znaleźć u nas kotły zarówno rodzimych jak i europejskich producentów, grzejniki płytowe oraz dekoracyjne renomowanych firm. Po szczegóły zapraszamy do siedziby naszej firmy. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiednich urządzeń. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.radiator.walbrzych.pl – zachęcają właściciele firmy Radiator z ul. Wysockiego 20 A w Wałbrzychu.

zdjęcie grzejniki (1)

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej