Tygodnik DB2010

Plebiscyt sąsiedzki

1 września br. ruszył program grantowy „Plebiscyt Sąsiedzki” skierowany do stowarzyszeń i fundacji działających na terenie Szczawna-Zdroju. To niepowtarzalna okazja dla miejscowych organizacji na zdobycie dofinansowania w wysokości 2 000 zł.

Plebiscyt Sasiedzki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celem programu grantowego „Plebiscyt Sąsiedzki” jest wsparcie realizacji projektów, które mają na celu rozwój lokalnych społeczności. W plebiscycie mogą wziąć udział m.in. stowarzyszenia, fundacje, organizacje obywatelskie, publiczne i społeczne placówki wychowawczo-edukacyjne czy kulturalne oraz spółdzielnie socjalne. Wszystkie chętne szczawieńskie organizacje mogą zgłaszać projekty, mające na celu poprawę codziennego funkcjonowania społeczności lokalnych. Nie  ma ograniczeń, co do tematyki i zakresu projektu: może to być np. zaaranżowanie przestrzeni zielonej, wyremontowanie miejskiej biblioteki czy pomoc miejskiemu schronisku dla zwierząt – ważne, żeby zgłoszony projekt służył dobru lokalnej społeczności.

Formularz rejestracyjny dostępny będzie na stronie www.pasaztesco.pl w dniach 1.09.2015 – 30.09.2015. Spośród nadesłanych zgłoszeń w I etapie jury wyłoni 2 projekty, które zostaną poddane otwartemu głosowaniu podczas wielkiego głosowania w Pasażu Tesco w Szczawnie Zdroju. Projekt, który zwycięży w głosowaniu, otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 000 zł brutto. Program odbędzie się w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” skierowanej do mieszkańców Szczawna-Zdroju. Organizacje zainteresowane udziałem w „Plebiscycie Sąsiedzkim” zachęcamy do kontaktu z biurem programu, pod adresem plebiscyt@pasaztesco.pl lub numerem telefonu +48 22 829 85 72 w. 40.

(RED)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej