Tygodnik DB2010

Dolnośląski Ośrodek Opieki Międzypokoleniowej „Biały Orzeł” w Sokołowsku

Przyjęcia pensjonariuszy już trwają. Ośrodek przyjmuje osoby pełnoletnie, które posiadają ograniczenia sprawności, oczekują najwyższej jakości usług opiekuńczych oraz bezpieczeństwa medycznego.

bialy orzel sokolowsko

 

 

 

 

 

 

„Biały Orzeł” posiada 95 miejsc w przytulnych pokojach 1, 2, 3 osobowych z łazienkami.

Ośrodek w Sokołowsku wyposażony jest w pełni profesjonalny sprzęt medyczny, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę m.in.: łóżka rehabilitacyjne, system powiadamiania alarmowego dla każdego pensjonariusza, udogodnienia dla niepełnosprawnych – windy, łazienki z uchwytami, monitoring obiektu. Oferujemy profesjonalną obsługę w oparciu o długoletnie doświadczenie, wyszkolony personel, własną nowoczesną bazę rehabilitacyjną, wykorzystanie najnowszych osiągnięć wiedzy i nauki w dziedzinie opieki krótko i długoterminowej.

Przestronny Dział Fizjoterapii znajdujący się na parterze obiektu, oferuje szerokie spektrum zabiegów fizjoterapeutycznych. Wykonujemy zabiegi z zakresu: elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, terapii krótkofalowej, magnetoterapii, laseroterapii, światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, kinezyterapii, krioterapii, hydroterapii oraz masażu. Oferujemy możliwość skorzystania z zabiegów osobom spoza Ośrodka na podstawie skierowania NFZ lub pełnopłatnie!

Na terenie obiektu znajduje się także pełen zieleni Ogród Zimowy, własna kuchnia serwująca domowe specjały oraz wymagane stanem zdrowia diety, czytelnia z biblioteczką, jadalnia, poradnia rehabilitacyjna oraz poradnia tlenoterapii domowej.

Proponujemy pobyty długoterminowe i krótkoterminowe już od 7 dni, pobyty zastępcze (w czasie urlopów opiekunów) oraz pobyty próbne (adaptacyjne).

Dolnośląski Ośrodek Opieki Międzypokoleniowej „Biały Orzeł”

ul. Parkowa 5, 58-351 Sokołowsko

tel: 74 845 82 40, kom. 660 679 538

 

Zapraszamy także do naszych obiektów sanatoryjnych: Azalii w Szczawnie – Zdroju i Zimowita w Dusznikach – Zdroju na pobyty lecznicze, rehabilitacyjne i hotelowe oraz zabiegi rehabilitacyjne.

Aktualne oferty specjalne: „Zacznij od nowa”, „Wzmocnienie przy kijkach”, „Przepis na zdrowie – mocne stawy” „Oczyść swój organizm”.

 

 

Więcej na www.sanatoria-dolnoslaskie.pl

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej