Tygodnik DB2010

Metamorfoza w Strefie Urody

Najnowocześniejszy w powiecie salon fryzjersko – kosmetyczny Strefa Urody w Galerii Victoria w Wałbrzychu to nie tylko nowoczesny wystrój, najnowocześniejsze urządzenia, najlepsze kosmetyki i wykwalifikowana kadra. To także szeroki wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych. – W naszym salonie każdy może dokonać prawdziwej metamorfozy swojego wyglądu – podkreślają właściciele Strefy Urody.

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

Do dyspozycji klientów Strefy Urody w Galerii Victoria w Wałbrzychu są specjaliści z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, manicure i wizażu.

– Każdy, kto do nas przyjdzie: kobieta, mężczyzna czy dziecko, może liczyć na profesjonalną obsługę – zachęcają pracownicy wałbrzyskiej Strefy Urody. – Nasze bogate doświadczenie zawodowe, wsparte nowoczesnymi urządzeniami i kosmetykami najwyższej jakości, pozwala nam w optymalny sposób spełnić oczekiwania klientów.

Zabiegi kosmetyczne odbywają się, między innymi, przy użyciu najnowocześniejszego w regionie kombajnu kosmetycznego ALL INCLUSIVE GOLD II GENERACJI. Z kolei fryzjerzy mogli niedawno skorzystać z wiedzy i doświadczenia Piotra Hutkowskiego, członka Loży Honorowej Świata Fryzjerstwa oraz jury Międzynarodowego Konkursu Style Masters, który w Wałbrzychu szkolił fryzjerów ze Strefy Urody w Galerii Victoria. W ofercie salonu jest także manicure i artystyczne zdobienie paznokci metodą one stroke oraz wizaż.

– Wykonujemy makijaże okolicznościowe, a także makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny oraz artystyczny i awangardowy. Zapewniamy odpowiedni dobór do typu urody oraz karnacji. Pracujemy przy tym na produktach bardzo dobrej jakości. W czasie zabiegu udzielamy porad, na przykład jak się malować, czy jak tuszować niedoskonałości. W naszym salonie można przejść prawdziwą metamorfozę, korzystając z usług fryzjera, kosmetyczki, manicurzystki i wizażystki. Klienci poszukujący nowych rozwiązań zabiegowych, głównie z zakresu odchudzania i wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry również będą zadowoleni. Zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami 7 dni w tygodniu, w godzinach od 10.00 do 21.00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 535 115 115 – dodają pracownicy Strefy Urody.

(RED)

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej