Tygodnik DB2010

I Dni Gminy Stare Bogaczowice

 Edyta Nawrocka to muzyczna gwiazdy I Dni Gminy Stare Bogaczowice. Na scenie wystąpi również zespół Sakriversum i lokalni artyści. Oprócz koncertów organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji.

dni starych bogaczowic

 

 

 

 

 

 

 

Wzorem innych miast i regionów, które raz w roku obchodzą swoje święto władze gminy Stare Bogaczowice zdecydowały się po raz pierwszy zorganizować tak huczną imprezę. Odbędzie się ona już w najbliższą sobotę na stadionie sportowym w Starych Bogaczowicach.

Najważniejsza podczas takich obchodów jest dobra zabawa, dlatego nie może zabraknąć muzyki. O bardzo taneczne rytmy zadba gwiazda wieczoru Edyta Nawrocka, znana z takich przebojów jak Nothing Else czy Red Red Roses.

Dla przybyłych gości z gminy i okolic, którzy lubią brzmienia góralskie z nowoczesnym zacięciem zaproszono zespół Sakriversum z Wrocławia. Tańczyć będzie można także przy gorących rytmach Zumby. Specjalne programy artystyczne szykują również dzieci i młodzież z lokalnych szkół.

Atrakcją dla osób lubiących ruch na świeżym powietrzu będzą niewątpliwie Powiatowe Zawody Nordic Walking. Gdy natomiast po spacerze z kijami wszyscy zgłodnieją organizatorzy zaproszą na wielkie grillowanie, podczas którego odbędzie się także konkurs kulinarny.

Podczas imprezy będzie także możliwość wzniesienia się balonem i podziwiania okolicy z zupełnie nowej perspektywy. Organizatorzy zapewniają, że widoki będą niezapomniane. Przez cały czas trwać będzie wystawa samochodów Motopark Wałbrzych. Będą to specjalne sportowe auta przystosowane do szybkiej jazdy w poślizgu.

 

Plan imprezy:

13.00 Otwarcie I Dni Gminy Stare Bogaczowice

13.00 Występy artystyczne dzieci i młodzieży

15.00 Powiatowe Zawody Nordic Walking

15.00 Program dla dzieci- w programie m.in.: gry, zabawy sprawnościowe, dmuchańce, mega bańki i wiele innych

16.00 Konkurs Kulinarny Grillowanie w Plenerze

16.30 Prezentacja sołectw z terenu gminy Stare Bogaczowice

18.00 Gwiazda wieczoru-Zespół Sakriversum

19.00-19.30 Maraton Zumby

20.00 Gwiazda Wieczoru-Edyta Nawrocka

21.00 Zabawa taneczna

01.00 Zakończenie I Dni Gminy Stare Bogaczowice

(RED)

Tags: , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej