Tygodnik DB2010

Natychmiastowy efekt gładkiej skóry

Masz już dość maszynki i codziennej depilacji? Chcesz mieć natychmiastowy efekt gładkiej skóry? Skorzystaj z depilacji woskiem w salonie DepilConcept! Jest to jedna z najstarszych metod, dających efekt o wiele trwalszy niż maszynka do golenia.

Walbrzych WOSK

Na czym polega ta metoda?

Depilacja woskiem polega na usuwaniu mechanicznym włosków przy użyciu wosku. Jego zadaniem jest przyklejenie się do włosa, wniknięcie do mieszka włosowego, a następnie usunięcie włosa wraz z cebulką. Depilacja rozgrzanym woskiem powoduje, że włos odrasta dłużej, a depilowane systematyczne włoski stają się rzadsze i cieńsze. Zanim włoski odrosną, możesz cieszyć się gładką skórą od 2 nawet do 5 tygodni.

Depilować woskiem możemy każdą część ciała. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Na rozpoczęcie zabiegów woskowania zawsze jest dobry czas – wystarczy podjąć decyzję i umówić się na wizytę.

Czy istnieją przeciwwskazania?

Przeciwwskazaniem do zastosowania depilacji woskiem są: rozszerzone naczynia włosowate lub żylaki, zapalenie żył, alergia na wosk, zapalenie mieszków włosowych, stany zapalne i ropne skóry, zbyt krótkie włosy, skóra bezpośrednio po ekspozycji na słońce lub promienie UV.

Zabieg depilacji zaleca się wykonać w gabinecie kosmetycznym, gdyż wykwalifikowana i doświadczona kosmetyczka wykona go profesjonalnie i bezpiecznie. Włosy muszą być wyrywane w odpowiedni sposób, natomiast materiał odpowiednio szybko oderwany, tak by nie spowodować przerwania ciągłości naskórka.

Zapraszamy do salonu DepilConcept, gdzie wykwalifikowani specjaliści pozbędą się Twoich niechcianych włosków!

DepilConcept Wałbrzych
ul. Mazowiecka 3, Tel. 797 797 890
mazowiecka3@depilconcept.pl

www.depilconcept.pl

 

 

 

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej