Tygodnik DB2010

Kosmetyczne przeboje w Strefie Urody

Najnowocześniejszy w powiecie salon fryzjersko – kosmetyczny Strefa Urody w Galerii Victoria w Wałbrzychu przebojem wdarł się na rynek usług pielęgnujących urodę. – Nowoczesny wystrój, najnowocześniejsze urządzenia, najlepsze kosmetyki i wykwalifikowana kadra to nasze wielkie atuty, które już doceniają nasi klienci – podkreślają właściciele Strefy Urody.

 SONY DSC

 

 

 

 

 

 

Nowy salon w Galerii Victoria bardzo łatwo znaleźć, ponieważ znajduje się on na pierwszym piętrze, obok sklepu komputerowego, niemal naprzeciwko Media Markt. Wcześniej w tym miejscu działała już firma o podobnym profilu, ale właściciele Strefy Urody postanowili stworzyć od podstaw miejsce, w którym można skorzystać z kompleksowych usług związanych z pielęgnacją urody.

– Do dyspozycji naszych klientów obojga płci  są nie tylko specjaliści z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii, manicure i wizażu, ale także najlepszy sprzęt. Zabiegi odbywają się przy użyciu najnowocześniejszego w regionie kombajnu kosmetycznego ALL INCLUSIVE GOLD II GENERACJI. Przy użyciu tego urządzenia oferujemy mnóstwo zabiegów na najwyższym poziomie. Będzie to między innymi: tlenoterapia, oxybrazja, mikrodermabrazja korundowa i diamentowa, liposukcja ultradźwiękowa, peeling kawitacyjny z jonoforezą, vacuum frequency, badanie skóry  i wiele innych – wyliczają pracownicy Strefy Urody w Galerii Victoria w Wałbrzychu.

Na tym jednak nie koniec, ponieważ Strefa Urody oferuje depilację pastą cukrową, oczyszczanie na zimno metodą Anna Lotan oraz manicure i artystyczne zdobienie paznokci metodą one stroke. Do dyspozycji klientów jest również cała gama usług fryzjerskich (strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, czesanie itp.) i wizaż.

– Klienci poszukujący nowych rozwiązań zabiegowych, głównie z zakresu odchudzania i wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry, z pewnością będą zadowoleni. Trzeba przyjść i sprawdzić na miejscu, po konsultacji z naszymi specjalistami, którego zabiegu potrzebuje ciało. – Na pewno w naszym salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do naszego salonu 7 dni w tygodniu, w godzinach od 10.00 do 21.00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 535 115 115 – zachęcają właściciele Strefy Urody.

(RED)

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej