Tygodnik DB2010

Break Flow czyli zawirują w tańcu

Festiwal ekwilibrystycznych figur i widowiskowych akrobacji wykonywanych w rytmie energicznej muzyki, a przy tym gratka dla miłośników tańca na najwyższym poziomie, tych tańczących, jak i obserwujących – tak zapowiada się kolejna edycja Break Flow – ogólnopolskiego turnieju breakdance, który odbędzie się w sobotę, 30 maja, w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach. Początek o godz. 14:00.

Break Flow

Tegoroczny Break Flow to już czwarty raz, gdy Świebodzice staną się areną zmagań najlepszych b-boyów, czy li tancerzy zajmujących się stylem breakdance, a na parkiecie w MDK przestaną obowiązywać podstawowe prawa fizyki, które swoimi karkołomnymi popisami złamią tancerze. A będzie kogo podziwiać, bowiem Break Flow swoją obecnością zaszczycą prawdziwe tuzy, na co dzień trenujące breakdance i, co istotne, nie będą to tylko rodzimi tancerze. Gościem specjalnym będzie pochodzący z Ukrainy b-boy Apache z grupy South Front, który podzieli się z uczestnikami turnieju swoim doświadczeniem i poprowadzi warsztaty oraz będzie jednym z jurorów podczas rywalizacji konkursowej. Pozostali sędziowie to b-boy Nike One Do (Def Street, Wrocław) oraz b-boy Hefo (Ready To Battle, Gdańsk) – tancerze reprezentujący najwyższy poziom umiejętności, wiedzę oraz doświadczenie. O oprawę muzyczną, wzorem ubiegłego roku, zadba jeden z najlepszych didżejów w Polsce – DJ Plash (SSS/FLUE, Kraków), którego wspomogą didżeje ze świebodzickiej grupy Lazy Rockers – Markowy i Lazy Slice, a o dobrą atmosferę i klimat turnieju zadba MC Zajcew (RockaFellaz, Gdańsk) – prowadzący całe wydarzenie. Wszystkich pasjonatów tańca zapraszamy do udziału w imprezie.

Formuła zawodów oraz contesty: 1 vs 1, kids bat tle, toprock contess, warsztaty z bboy Apache, best bboy of the jam, skrecz sesja. Miejsce zawodów: Miejski Dom Kultury przy ul. Wolności 13 w Świebodzicach. Drzwi otwarte oraz rozgrzewki od godz. 12.00, start zawodów od godz. 14.00. Warsztaty z bboy Apache: godz. 10.00. Koszt: 25 zł. Miejsce: Sala Szkoły Podstawowej nr3. Zgłoszenia oraz informacje: breakflowjam@gmail.com oraz na miejscu przed zawodami. Wpisowe: 10 zł od osoby.

(RED)

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej