Tygodnik DB2010

Światowe trendy w Strefie Urody

Piotr Hutkowski, członek Loży Honorowej Świata Fryzjerstwa oraz jury Międzynarodowego Konkursu Style Masters będzie w Wałbrzychu szkolił fryzjerów z nowego salonu Strefa Urody w Galerii Victoria. – Dbamy o to, by nasi pracownicy byli w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów – mówią właściciele Strefy Urody.

SONY DSC

 

 

 

 

 

 

Piotr Hutkowski jest fryzjerem z wykształcenia, z zamiłowania i z pasji. W zawodzie od ponad 20 lat bez przerwy na stanowisku pracy. Od 2007 r. ściśle współpracuje z marką Revlon Professional i jest ambasadorem tej marki. Systematycznie szkoli się w akademiach Revlon Professional na całym świecie, między innymi w Barcelonie, Madrycie, Paryżu. Kilkakrotnie brał udział w tworzeniu wielkiego show marki Revlon Professional współpracując z takimi gwiazdami fryzjerstwa, jak Angelo Seminara, Robert Lobetta, Robert Masciave, David Raccuglia, Fumio Kawashima na olbrzymich scenach w Pradze, Berlinie, Amsterdamie czy Budapeszcie. Pracuje przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody oraz tworzy swoje kolekcje fryzur. Z jego doświadczeń skorzystają fryzjerzy z otwartego w miniony piątek nowego salonu Strefa Urody w Galerii Victoria w Wałbrzychu.

– Sukces pierwszych dni działalności Strefy Urody utwierdził nas w przekonaniu, że była to dobra inwestycja. W pierwszych dniach odwiedzały nasz salon nie tylko panie, ale także panowie. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości naszych usług, dlatego zaprosiliśmy do naszego salonu gwiazdę polskiego fryzjerstwa Piotra Hutkowskiego, który przekaże naszym pracownikom bogatą wiedzę zdobytą na światowych salonach – podkreślają właściciele Strefy Urody.

Salon znajduje się na I piętrze Galerii Victoria w Wałbrzychu. Dział fryzjerski oferuje strzyżenie damskie, męskie i dziecięce.

– Nasze zawodowe doświadczenie pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. A wśród zabiegów proponujemy między innymi keratynowe prostowanie włosów, które wykonujemy przy użyciu kosmetyków najwyższej jakości. Dzięki temu efekt utrzymuje się od 3 do nawet 5 miesięcy. Wykonujemy także zabiegi regenerujące włosy – wyliczają pracownicy Strefy Urody.

Ponadto w ofercie salonu jest wizaż, manicure artystyczny, depilacja pastą cukrową, czy oczyszczanie na zimno metodą Anna Lotan.

– Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 21.00. Rejestracja telefoniczna pod numerem 535 115 115 – zachęcają pracownicy Strefy Urody w Galerii Victoria w Wałbrzychu.

(RED)

Tags: , , , , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej