Tygodnik DB2010

Trwała, skuteczna i bezbolesna depilacja w Wałbrzychu!

Marka DepilConcept powstała w Portugalii i posiada ugruntowaną już pozycję na międzynarodowym rynku usług kosmetycznych. Znakomicie wykwalifikowani specjaliści świadczą usługi fototerapii, depilacji woskiem i usuwania problemów skórnych – skutecznie pomagają rozprawić się z niechcianymi włoskami.

Wskazaniami do zabiegów trwałej depilacji światłem IPL są m.in. wrastanie włosów, konieczność częstego golenia, zapalenie mieszków włosowych, pojawiające się często rany, zacięcia i podrażnienia. Fotodepilacja jest także wskazaniem dla osób, u których standardowe metody usuwania włosków zawiodły.

DietClinic_Walbrzych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Działanie fotodepilacji

Z głowicy urządzenia emitowane są impulsy światła, pochłanianie następnie przez melaninę (barwnik znajdujący się we włosach). Zwiększona temperatura w cebulce włosa pozwala ją trwale uszkodzić. Urządzenie IPL działa tylko i wyłącznie na włos, skóra go otaczająca jest całkowicie bezpieczna.

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszej sesji, pozbywamy się wówczas ok. 20-30% włosków. Fotodepilacja osłabia nieuszkodzone jeszcze włosy, stają się one o wiele słabsze i rosną wolniej. Kolejne sesje zabiegów przybliżają nas do uzyskania końcowego efektu.

Bezpiecznie, trwale i bez bólu

Zabiegi fotodepilacji są bezpieczne nawet dla wrażliwej i naczynkowej skóry. Wykonywać je można z powodzeniem na wszystkich partiach ciała. Fotodepilacja zajmuje niewiele czasu i jest mało inwazyjna – można ją śmiało wykonywać w przerwach między codziennymi czynnościami.

Centrum DepilConcept wykonuje również zabiegi fotoodmładzania, leczenia trądziku, depilacji woskiem, trwałej depilacji jasnych włosów oraz redukcji naczynek, przebarwień i zmarszczek.

Już 23 maja zapraszamy do salonu DepilConcept na spotkanie z dietetykiem klinicznym mgr Pauliną Augustyn. W programie m.in. konsultacje dietetyczne, pomiar  m.in. masy mięśni,  zawartości tkanki tłuszczowej i zawartości wody w organizmie. Spraw sobie prezent na wiosnę – zadbaj o swoje zdrowie!

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej