Tygodnik DB2010

Wszystko przez judasza

Zapraszamy 22 maja (piątek) na godz. 19 00 do Teatru Zdrojowego w Szczawnie Zdroju na sztukę komediową „Wszystko przez judasza”. Sztukę Andrzej Ballo wystawia warszawski teatr Palladium.

ulotka2

 

 

 

 

 

 

W sztuce „Wszystko przez Judasza” występują wymiennie: Katarzyna Cichopek, Joanna Kurowska, Magda Wójcik, Anna Korcz, Katarzyna Jamróz, Olga Borys, Alicja Kwiatkowska, Karol Strasburger, Jacek Fedorowicz, Maciej Damięcki, Piotr Szwedes i Artur Dziurman.

– Do czego służy mały otwór w drzwiach? W tej sztuce znajdziecie odpowiedź na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par, mieszkających na tym samym piętrze, wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr, Ada, Karol i Hanna – postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań. Komedia z filozoficznym przesłaniem, traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor – czytamy na stronie internetowej Teatru Palladium.

Bilety na ten spektakl kosztują 70 zł. Zamówienia i bilety pod numerem telefonu 513 05 00 49.

(RED)

Tags: , ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej