Tygodnik DB2010

Ukryte terapie – czego lekarz ci nie powie

Wyjątkowjerzy ziebae autorskie spotkanie z Jerzym Ziębą, autorem książki „Ukryte terapie, czego ci lekarz nie powie” – już 16maja w hotelu Maria w Wałbrzychu.

 Gdy słyszymy, że coś jest „ukryte”, od razu budzi się w nas odruch poszukiwania. Tajemnice są przecież po to, by je odkrywać, prawda? Jak to się stało, że o pewnych rzeczach się już dzisiaj nie mówi? Co stoi za tym, by naturalne sposoby przywracania zdrowia były ukrywane przed wiadomością publiczną? Fakty kiedyś powszechnie znane, niestety z jakiegoś powodu w dzisiejszych czasach zostały zapomniane. Wspólnie poszukajmy odpowiedzi na dręczące nas pytania na temat zdrowia i chorób naszych oraz bliskich. Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że w Wałbrzychu w dniu 16 maja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – WYKŁAD oraz SEMINARIUM „Ukryte terapie – czego lekarz ci nie powie” z udziałem gościa specjalnego – Jerzego Zięby, wybitnego naturoterapeuty, autora bestsellerowej książki pod tym samym tytułem. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rezerwacji można dokonać na stronie: http://fundacja-whitelions.pl/events/ukryte-terapie-czego-ci-lekarz-nie-powie/ lub : http://ukryteterapie.pl/strona/spotkania

Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

(KD)

Tags: ,

Sorry, the comment form is closed at this time.

Tygodnik DB 2010 – Gazeta Aglomeracji Wałbrzyskiej